Powered By Blogger

piątek, 10 czerwca 2011

UFO NAD FALAMI TSUNAMI
Ledwie skończyło się najsilniejsze od 140 lat trzęsienie ziemi w Japonii, które nawiedziło ten kraj w piątek, 11 marca 2011 roku, o godzinie 14:46, a już po ufologach poszedł hyr, że widziano UFO unoszące się nad atakującymi ląd w rejonie miasta Sendai falami tsunami.

Faktycznie – na jednym z fragmentów relacji filmowej telewizji NHK widać wyraźnie biały punkt przemieszczający się szybko z lewego (znad morza) do prawego (nad ląd) krawędzi kadru. Ten właśnie bały punkt został z miejsca uznany za UFO. Koniec i kropka!

Wystarczy jednak spojrzeć na ten punkt w powiększeniu i okazuje się, że jest to biały helikopter – ma on charakterystyczny kształt kijanki i widać nawet obracające się główne śmigło! Ale nic to – najważniejsze, że ktoś dostrzegł tam unoszące się UFO, które – co najciekawsze – wynurzyło się z fali tsunami.

Idę z każdym o zakład – że za kilka miesięcy pojawią się opisy obserwacji niezwykłego białego NOL-a, który wynurzył się z fal oceanu i poleciał w kierunku lądu nad Sendai, i że z całą pewnością to ono sterowało tymi falami tak, by wyrządziły jak najwięcej szkód... Zresztą co tu gadać – już się pojawiły na Facebooku!


Ludzie, litości! Sam już nie wiem, czy mam śmiać się, czy płakać nad bezmiarem ludzkiej głupoty…

Jordanów, 2011-03-13