Powered By Blogger

poniedziałek, 5 września 2016

PRECESJA W SMOKU I JEJ WPŁYW NA CZŁOWIEKA ORAZ PRZYSZŁOŚĆ CYWILIZACJI… cz.2

Zofia Piepiórka - Eleonora

Motto: „… te symboliczne gwiazdozbiory mają destrukcyjny wpływ na naszą cywilizację od zarania dziejów ludzkości. W jaki sposób to działa? Wyjaśnia to definicja precesji i koniunkcji w Smoku. Jest to dla mnie wzór - jak wzór matematyczny do którego podstawiamy różne dane… Wnioski, czyli wynik działania jest oczywisty dla każdego myślącego CZŁOWIEKA.”

Każdy z nas podziwiał na nocnym niebie miliony gwiazd. W świetle zapalonych lamp molochów miejskich nie robi to wrażenia, ale jadąc na wieś daleko od miasta, ogrom nieba – kosmosu oraz ilość gwiazd robi wrażenie, że aż dech zapiera…   Nie raz w nocy siedziałam z przyjaciółmi przy ognisku, patrzyłam na gwiazdy (odległe słońca) myśląc o tym co tam jest? Czy jesteśmy sami w tym wielkim Kosmosie, dlaczego na naszej małej planecie jest tyle zła, dlaczego od zarania dziejów  ludzkości wciąż toczą się wojny? Czy nie można tutaj inaczej żyć?!! Czy taka jest prawdziwa natura Człowieka?
 Wiele lat „dokopywałam się” do prawdy o tym co tutaj się dzieje… Najpierw badałam kamienne kręgi na Kaszubach i ku mojemu zaskoczeniu w ich ustawieniu odkrywałam odwzorowania licznych gwiazdozbiorów. Chyba setki razy patrzyłam z niedowierzeniem na Mapy Gwiazd analizując ich odwzorowania. Myślałam - kto i po co to zrobił? O co chodzi z tymi odwzorowaniami? Po latach widząc animację PRECESJI ZIEMI w SMOKU ZROZUMIAŁAM o co chodzi i jak to działa. Czapki i kapelusze z głowy przed astronomami!
Wszyscy wiemy z lekcji historii, z książek, filmów, publikacji naukowych, że historia naszej cywilizacji to jedna wielka jatka. Od lat czytam różne artykuły i  książki, ale nie znalazłam odpowiedzi dlaczego, po co wciąż trwa walka na wszelkich poziomach życia i wiedzy? Jedynie Biblia oraz religia chrześcijańska w sposób mistyczny - symboliczny daje odpowiedź na to proste pytanie. „Kto ma rozum do myślenia ten zrozumie.” W biblijnym opisie Raju jest opisane zwodzenie (wpływ) Węża na Adama i Ewę. Wąż siedzi na symbolicznym DRZEWIE wiedzy dobra i zła.  Drzewo to również symbol RODU CZŁOWIEKA. Proroctwo Apokalipsy w NT w symbolu również  mówi o wpływie Smoka i Węża, ale zapowiada koniec ich panowania. Przed laty gdy to czytałam zastanawiałam się w jaki sposób to się stanie. Odpowiedź jest w astronomii w hasłach PRECESJA i Koniunkcja. Wcześniej w cz. 1. wyjaśniłam czym jest precesja oraz koniunkcja  w Smoku – definicje zaczerpnęłam z Wikipedii oraz z Internetu.
 Czy w naszym świecie jest ważna religia? Religia i wiara ma związek z duchowością oraz inteligencją człowieka. Znając historię różnych religii widzimy, że na przestrzeni tysięcy lat wszystkie zostały zmanipulowane przez symbolicznego Węża, ponieważ KAŻDA RELIGIA czciła Wężowe Bóstwa (Reptiliańskie) od początku ludzkich dziejów w Raju czyli od Pierwszej Cywilizacji.  To w konsekwencji doprowadziło do pierwszej zagłady cywilizacji. Jesteśmy Czwartą Cywilizacją, żyjemy w religii i  kulturze Chrześcijańskiej w Europie i rozpatrywanie Chrześcijaństwa jako osobnego tworu byłoby  błędem. Dlaczego? Przykład: WATYKAN, po łacinie oznacza "VATIS" +"CAN" oznacza "Czczony- profetyczny Wąż", a herbem Watykanu jest Smok – Dragon.
Od dwóch tysięcy lat istnieje Chrześcijaństwo i wiara w Jezusa Chrystusa . Dlaczego przez dwa tysiące lat nie udało się ustalić jednoznacznej prawdy, która ma nas wyzwolić? Jaka prawda? A może mamy wiecznie wierzyć i szukać tej prawdy, bo to jest istotą i celem naszego istnienia? Uważam, że każdy myślący CZŁOWIEK żyjący w tej KULTURZE sam musi poszukiwać tej prawdy, niezależnie od tego kim jest. Dlaczego Kościół Katolicki nie tłumaczy znaczenia symboli Węża i Smoka? Nie słyszałam też aby tłumaczył to jakikolwiek uduchowiony zwolennik religii Węża i Smoka.  Żyjemy w XXI wieku i chyba wszyscy  wiemy, że biblijne symbole Węża i Smoka to gwiazdozbiory  - co wyjaśnia współczesna  astronomia oraz ufologia. Ma to olbrzymie znaczenie, gdyż te symboliczne gwiazdozbiory mają destrukcyjny wpływ na naszą cywilizację od zarania dziejów ludzkości. W jaki sposób to działa? Wyjaśnia to definicja precesji i koniunkcji w Smoku. Jest to dla mnie wzór - jak wzór matematyczny do którego podstawiamy różne dane… Wnioski, czyli wynik działania jest oczywisty dla każdego myślącego CZŁOWIEKA.
Obecny stan wiedzy i nauki utrzymuje ludzi w przekonaniu, że PRECESJA w Smoku jest stała i że nie ma to żadnego znaczenia dla nas. W Internecie, w czasopismach naukowych pojawiają się różne publikacje dotyczące najnowszych odkryć w rożnych dziedzinach: astronomii, fizyki, geologii, archeologii, itd. Te publikacje zmuszają do myślenia, jednak nie dają odpowiedzi na nurtujące mnie pytania dotyczące osi Ziemi.
- Czy są dowody na to, że oś Ziemi była zawsze w tym sam miejscu i pod takim samym kątem nachylenia jak to jest obecnie, czyli Precesja w Smoku?
Wszyscy którzy czytają moje publikacje na temat badań megalitów oraz zasypanych piramid na terenie Gdyni wiedzą że jestem również wizjonerką.  Na wszystkim się nie znam i nie muszę! Więc co trzeba zrobić aby znaleźć odpowiedź na wyżej postawione pytanie? Można się wybrać do Planetarium lub Obserwatorium gdzie astronom przeprowadzi symulację komputerową oraz wyjaśni. Można też posłużyć się Mapą Gwiazd w Internecie, ale ta jest dla tych którzy wiedzą jak tym się posłużyć. W przypadku mniej zaawansowanych w tej dziedzinie również konieczna jest pomoc znajomego astronoma. Jak widać w każdym przypadku potrzebna jest pomoc fachowca, a to czy pomogą i nam wyjaśnią zależy od ich dobrej woli.
 Wchodząc na niektóre Mapy  Gwiazd aby dokonać symulacji trzeba wpisać DATĘ - np. 13 000, 50 000, 250 000, itd. Tu linki do Mapy Gwiazd, np.   http://www.sky-map.org/
Gdy przed laty przychodziłam do różnych astronomów w sprawie odwzorowań gwiazdozbiorów w kamiennych kręgach nie chcieli ze mną na ten temat rozmawiać. Usłyszałam, że oni (astronomowie) zajmują się badaniem kosmosu, a nie tym co na ziemi. Więc KTO ma to badać?! Te badania mają wielkie znaczenie gdyż w kamiennych kręgach jest zakodowana ścisła wiedza naukowa – astronomiczna i nie są to tylko cmentarzyska Gotów - jak chcą archeolodzy. Te odwzorowania wyjaśniają dlaczego doszło do Precesji w Smoku. Dla kogo to przygotowali nasi przodkowie? Kto ma to odczytać?
Zastanawiałam się czy wystarczy wizyta w Planetarium. Częściowo znam odpowiedź na wyżej postawione pytanie, gdyż moje 16 letnie badania kamiennych kręgów są ważną wskazówką…
 Z tych badan wynika, że nasi INTELIGENTNI PRZODKOWIE, za pomocą kamieni ustawionych w kręgi pozostawili nam niezwykłą wiedzę astronomiczną, gdyż odwzorowali na Pomorzu Wielką KAMIENNĄ  Mapę północnego nieba. Jest tam Wielka i Mała Niedźwiedzica - która wskazuje gwiazdę polarną. Jest odwzorowanie Byka, Oriona, Lwa….  Wiele kamiennych kręgów zostało zniszczonych po II WŚ, a te które jeszcze pozostały czekają na badania naukowców. Niestety są systematycznie niszczone lub służą psychotronikom jako miejsce do obrzędów i rytuałów. Im więcej awanturowali się o moje badania naukowcy i psychotronicy tym bardziej upewniałam się, że to jest bardzo ważne.
Czy w ustawieniach kamiennych kręgów na Pomorzu jest coś niezwykłego? Tak… Jest to odwrotne - lustrzane odbicie Mapy Gwiazdozbiorów. Zastanawiałam się jaka to SKALA, ale tym niech zajmą się astronomowie, gdyż ja nie mam takiej wiedzy. Kamienne kręgi to odwzorowanie różnych gwiazdozbiorów, lecz jest jedno odwzorowanie w WIELKIEJ SKALI w porównaniu do pozostałych odwzorowań oraz do całej KAMIENNEJ MAPY GWIAZD nieba północnego. Jest to odwzorowanie gwiazdozbioru  Byka. Była to dla mnie wyraźna i ważna wskazówka astronomiczna. Przed laty pisałam na ten temat bardzo dużo. Okazało się, że pozornie na tle gwiazdozbioru Byka znajduje się Radioźródło 3 c 123. Jest to bardzo ważna wskazówka astronomiczna, ale sądzę, że dotyczy również PRECESJ ZIEMI jaka była w czasie Pierwszej Cywilizacji.
Jeżeli w Zaskoczynie k/Gdańska w ustawieniu kamiennych kręgów jest odwzorowanie Małej Niedźwiedzicy i Gwiazdy Polarnej, a w Uniradze była Wielka Niedźwiedzica to niedaleko jest odwzorowanie Smoka. Jest takie miejsce na Kaszubach, które nazywa się Małe i Duże Piekło gdzie tak jak w Zaskoczynie, w lesie leży pełno kamieni… Wszystkie te kamienne odwzorowania wskazują obecną Precesję…
Astronomowie obliczyli, że nachylenie osi ziemi wynosi 23.27 stopnia czyli jest to Precesja w Smoku. Czy są jakieś dowody na to, że oś Ziemi miała inne nachylenie? Po ostatnim kataklizmie ok. 13 000 lat temu pozostały budowle np. w Indiach, w Meksyku, które wskazują iż kąt nachylenia osi Ziemi wynosił około 7 st.,  co oznacza, że nie była to Precesja w Smoku. Więc w jakim gwiazdozbiorze wówczas była precesja i koniunkcja na Ziemi?  Te artefakty dla współczesnych naukowców są  z a g a d k ą , bo przecież wg TEORII NAUKOWYCH człowiek pochodzi od małpy.

W jaki sposób doszło do koniunkcji oraz precesji w Smoku?

Astrofizycy badali nasz Układ Słoneczny i zrozumieli, że w naszym US była jeszcze jedna planeta, co potwierdzają m.in. mity i legendy Indian Hoopi. Oczywiście Indianie nie wiedzą dlaczego została zniszczona ta planeta. Sądzę, że była to wojna OBCYCH o wpływy, dlatego planeta Faeton (Phaeton) została zniszczona, część spadła na Słońce, na Jowisza oraz krąży w pasie asteroid wokół niego, a część spadła na Ziemię.  W Internecie jest wiele publikacji na ten temat.
- Czy są jakieś dowody na to, że na Ziemię spadały liczne odłamki skał zniszczonej planety?
Na ziemi są liczne kratery po uderzeniach meteorytów i asteroid, które badają geolodzy. Ostatnio dzięki Internetowi ujawniają te kratery mapy Lidar i każdy może sam to sprawdzić.
Ludzie którzy nie wiedzą jak powstaje torf i ile czasu potrzeba na jego wytworzenie, nie zastanawiają się dlaczego ten torf powstał w tym miejscu, a nie np. obok na płaskim terenie. Nie widzą, że jest tam OKRĄGŁA DZIURA czyli krater po uderzeniu meteorytu w którym powstał ten torf. Liczne okrągłe jeziorka widoczne na mapach Lidar to kratery po uderzeniu meteorytów, które zbombardowały całą  Europę i inne kontynenty ok. 13 tysięcy lat temu.
Sądzę, że zniszczenie planety Faeton było celowe i była to zagrywka jak w kule bilardowe, gdyż w ten sposób zmienili kąt nachylenia osi Ziemi i mamy obecnie nachylenie osi pod katem 23.27 stopni. Ten „zabieg” zniszczył prawie całą ówczesną cywilizację… Oś Ziemi została przesunięta o ok. 17 stopni, doszło do przebiegunowania oraz zlodowacenia. Jedynie w ten sposób mogli osiągnąć Precesję w SMOKU.
Jeżeli w wyniku wojny OBCYCH ok. 13 tyś. lat temu została zniszczona jedna z planet naszego US to czy historia może się powtórzyć? Czy zniszczą naszą planetę? Proroctwo Apokalipsy mówi o wielkim trzęsieniu ziemi jakiego nigdy nie było. Czyżby tym razem miało to spotkać naszą planetę...?!! Ale tak nie musi się zdarzyć jeżeli zrozumiemy co tutaj się dzieje.
 Z opowieści niektórych jasnowidzących wynika iż wpływy OBCYCH w Koniunkcji (złączenie) z  naszą cywilizacją dają im duże pole do popisu na wielu poziomach w zależności od precesji w której zamieszkują OBCE cywilizacje. Jednym z przykładów tego jak to działa jest wywiad z jasnowidzącą, która mówi o swoich dalekich podróżach astralnych. ( A takich jasnowidzących jak ona jest w Polsce i Europie wiele!) Wg niej jest sześć światów równoległych czyli poziomów, które mają wpływ na naszą cywilizację. Oczywiście ona nie wyjaśnia o co chodzi i ktoś nie zorientowany nie widzi manipulacji. (Księżyc - łapacz dusz... Kościół, jezuski, anioły i REPTILIANIE.) Wywiad jest długi, ale ten kto ma czas powinien to przesłuchać, aby mieć wyobrażenie jak wyglądają wpływy OBCYCH na wszelkich poziomach w naszej cywilizacji. Ta koniunkcja pozwala zrozumieć dlaczego znani jasnowidzący w Polsce oraz hipnotyzerzy wciąż mówią o poziomach w które wchodzą, czerpią energie oraz informacje od dziwnych i strasznych istot na temat przyszłości Ziemi i Człowieka. Opowiadają jak nas widzą okupanci.
 „Dalekie podróże ponad 3D” - Beata Wilczewska  https://youtu.be/EscpB0Be6KM
Naukowcy mówią - jakie światy równoległe?! Co ty mówisz o zasiedlonych planetach i cywilizacjach, które przewyższają naszą?! Że niby my nie szukamy i nic nie rozumiemy?! Czy nasi naukowcy poprzez  zacofane TEORIE niczego nie rozumieją? Z ich teorii naukowych nic nie wynika, bo tak naprawdę nie ma to służyć Człowiekowi!  Naukowcy którzy mówią inaczej są na marginesie świata naukowego….

- Ile razy zmieniała się oś Ziemi?

Na Ziemi było wiele kataklizmów, potopy, spadały asteroidy, odłamki zniszczonej planety Faeton…  Czy każdy kataklizm oznacza zmianę osi Ziemi? Nie każdy, ale wielkie kataklizmy niszczyły całe cywilizacje, tak bardzo, że tylko legendy i mity po nich pozostały. W legendach Indian Hopi czytamy: "Dwa razy w historii ludzi Słońce wstawało tam gdzie zwykle zachodzi, a zachodziło tam gdzie zwykle wschodzi". Fragment legendy "Biały poranek Hopi" mówi iż „kiedyś Słońce miało jedną drogę na niebie..."
- Jaki był pierwotny kąt nachylenia osi Ziemi w czasach Pierwszej Cywilizacji oraz z jakim gwiazdozbiorem (lub z którą galaktyką) była złączona Ziemia w Precesji i Koniunkcji? Mówią o tym kamienne kręgi oraz zasypane piramidy w Polsce i Europie. Wiem, że jest to również zapisane w Bazaltowej Piramidzie m.in. w Gdyni - która pozostała z tamtych czasów. Jesteśmy Czwartą Cywilizacja na Ziemi…
Pisałam na ten temat  - „BAZALTOWA PIRAMIDA W  GDYNI – Jaka będzie przyszłość cywilizacji?”
 Był też wywiad: „CZARNA PIRAMIDA I OTWARCIE PORTALU” https://www.youtube.com/watch?v=X_nSdzkG-nc

- Do czego służy Bazaltowa Piramida?

Zdaję sobie sprawę iż na całej Ziemi jest wielu myślących ludzi, którzy doskonale rozumieją tragiczną sytuację naszej cywilizacji, lecz nie potrafią zrozumieć gdzie i jak szukać ratunku. 
Już mówiłam i pisałam, że uruchomienie Bazaltowej Piramidy oznacza zagięcie czasu i powrót do Pierwszej Cywilizacji. Nie rozumiałam jednak na czym to ma polegać, aż zrozumiałam na czym polega   PRECESJA i KONIUNKCJA. Zrozumiałam, że Bazaltowe Piramidy na Ziemi są zabezpieczeniem – systemem obronnym planety i cywilizacji Człowieka. Gdy są aktywne automatycznie doprowadzają oś Ziemi do PIERWOTNEGO położenia, co oznacza, że wracamy do pierwotnej Precesji i Koniunkcji. Jedynie w taki sposób GADY zostaną odcięte od wpływów na naszą  planetę i CZŁOWIEKA. Wiem że TWÓRCY PLANETY i CYWILIZACJI CZŁOWIEKA zastosowali różne zabezpieczenia, gdyż wiedzieli w jaki sposób można zapobiec zniszczeniu naszej planety - naszej cudownej „banieczki”.
Te informacje przekazali również za pomocą proroków i o tym właśnie mówi m.in. Proroctwo Apokalipsy, które zapowiada, że starodawny Smok i Wąż zostanie związany… Czy proroctwa są ważne? Zależy od kogo pochodzą.
O przeznaczeniu piramid również mówi autor filmu zat. „Tajemnice Piramid”. Cyt. „Obecne zmiany klimatu zostały zapowiedziane przez budowniczych piramid. Najważniejsze są fakty, wnioski są niepodważalne. Co mamy do stracenia? Budowniczowie musieli wiedzieć, że ratunek jest możliwy, inaczej nie traciliby czasu na budowę piramid!” https://www.youtube.com/watch?v=BWtrqC-6z3I
W ostatnich latach zostały dokonane liczne odkrycia, które kwestionują historię i archeologię głównego nurtu. Niektóre z tych odkryć są zdecydowanie odrzucane przez naukowców, gdyż nie wydają się pasować do współczesnej historii czyli ich dogmatów naukowych.
Geolog dr Franc Zalewski udowodnił, że piramida w Gizie była zbudowana przez wysoko rozwinięte technicznie cywilizacje, a nie przez prymitywne cywilizacje jak chcą egiptolodzy! Wykład w Gdańsku – „Piramidy pod mikroskopem”.

Precesja w SMOKU kończy cykl ok. 26 000 lat i odbija się wielkimi zmianami na Ziemi czyli Smoki i Węże robią nam systematycznie „pranie”. W czasie półcyklu czyli ok. 13 000 lat temu doszło do rozpadu planety Faeton, Potopu, zatonięcia Atlantydy oraz zlodowacenia. Ważne są również ćwierć cykle co około 6.500 lat i o tym można by długo dyskutować. Na Ziemi jest tyle zła, że wielu ludziom trudno zrozumieć skąd się to bierze i trudno im to znieść. Jednocześnie występują zmiany klimatyczne na Ziemi, a obecne mocarstwa przygotowują się do III WŚ. Te mocarstwa to ich marionetki…
 Świadomość tego co się dzieje z Ziemią oraz na ziemi niepokoi wielu naukowców. Wg fizyków prędkość słabnięcia pola magnetycznego Ziemi przyspiesza i to systematycznie. Nie wiedzą jak pole magnetyczne wpływa na nachylenie osi obrotu Ziemi i czy zamiana biegunów np. nie spowoduje zmiany kierunku obrotu naszej planety wokół własnej osi lub jej "przewrócenia się.

 „Oś Ziemi zmienia się i spowodowane to jest przez topnienie lodu polarnego”

tłumaczenie automatyczne : Ziemia jest w zasadzie w dolnej części ciężka, a lekka z powodu lodu lądowego w regionie bieguna południowego. Jest bardzo mało lądolodu w kręgu Arktyki z wyjątkiem Grenlandii i Islandii. Antarktyda działa jako żyroskopowy punkt zaczepienia, aby utrzymać równowagę planety. (…) Masa południowego bieguna lodowca zmniejszyła się z powodu topniejącego lodu , ziemia zaczęła przesuwać się wokół własnej osi. Im więcej lądowego lodu topnieje tym bardziej przesuwa się ziemia. (…) Niektóre zmiany planetarne są gładkie i delikatne i wystąpią się bez uprzedzenia. Jednak gwałtowne zmiany powodują tsunami oraz trzęsienia ziemi. Tsunami powodowane są przez przesunięcie, a nie przez trzęsienie ziemi ... . To wyjaśnia dlaczego niektóre trzęsienia ziemi zdają się produkować tsunami, podczas gdy inne nie. (…) Ruch przesunięcia ziemi, powoduje tsunami. Jeśli nie ma przesuwania w połączeniu z trzęsienia ziemi, to nie ma tsunami. (…) Po tsunami w grudniu 2004, Ziemi przesunęła się o 850 mil do wschodu słońca i ustawiła się około 850 mil na północ od Zwrotnika Raka w połowie Meksyku na 21 czerwca. Ziemia znów przesunęła się w grudniu 2006 roku w przybliżeniu 1200 mil od zwrotnika Raka. W okresie od czerwca 2013 do czerwca 2014, oś przesunęła się po raz kolejny do około 2000 mil od jego normalnego położenia. To stawia Ziemię 2000 mil dalej na północ w lecie i 2000 mil dalej na południe w zimie na podstawie położenia słońca na wschodzie i zachodzie słońca w okresie przesilenia. Jesteśmy już na punkcie zwrotnym, od południowego bieguna jak żyroskop kotwicy, który utrzymuje globalną równowagę osi,(…) W przeciwieństwie do niektórych teorii, że Ziemia nie będzie odwracać się do góry nogami, ponieważ ma zbyt małą masę lądową na biegunie północnym, a zatem nie ma wystarczającej wagi do odwrócenia. (…)Bądź przygotowany na tsunami, gdy zachodzi końcowy okres przesunięcia. Istnieją dowody na to ze nastąpiło 11 razy w przeszłości. Powinno być bardzo podobnie jak w filmie „2012 rok” W oparciu o komentarze i zachowania wydaje się, że spodziewają się globalnej katastrofy która wystąpi około 2020 do 2026 ... ale przychylając się ku 2020 ... co jest po prostu szok z mojej strony ... i prawdopodobnie z ich również. Ale jesteśmy w punkcie zwrotnym więc przesuwanie powinno być wkrótce.(…)

Axis Tilt Images

DIVULGENCE.NET
„Animacja NASA pokazuje zmiany poziomu mórz arktycznych od marca do sierpnia tego roku. Choć wielkość pokrywy lodowej nie dotrze do rekordowo niskiego poziomu, jest ona uboga. Naukowcy są bardzo zaniepokojeni tym zjawiskiem.  Oto jak zmienia się poziom pokrywy lodowej.”
Od marca do sierpnia 2016 roku? Czy dlatego Rządy niektórych krajów nawołują do robienia zapasów żywności i wody?? W tym świetle widać, że walka toczy się o dominację kosmicznych mocarstw, ale pomiędzy cywilizacją SMOKA i WĘŻA. Albo Smok utrzyma PRECESJĘ i  wpływy na Ziemi albo zniszczą naszą planetę po to, aby Węże nie osiągnęły dominacji… W tym świecie nie można być niczego pewnym, ale gdy zrozumiemy, że dzięki temu człowiek się zmienia i zaczyna w niewielkim procencie rozumieć naszą rzeczywistość jest OK.
Kilka tygodni temu w wizji zobaczyłam, że szykują się do wojny. Jadą czołgi, są coraz bliżej i nagle ciemno, przeskok…  Zobaczyłam inny obraz - Adam i Ewa w rajskim ogrodzie.  Co to znaczy? To oczywiście symbole i oznaczają nagłą zmianę osi Ziemi, zmianę klimatu oraz zmianę Precesji i Koniunkcji. Z wizji wynika, że przebiegunowanie nastąpi nagle, w ciągu 24 godzin… 
Aktywna Bazaltowa Piramida automatycznie doprowadza oś Ziemi do PIERWOTNEGO położenia. GADY zostaną odcięte od energii oraz wpływów na naszą planetę i CZŁOWIEKA. Od tysięcy lat zapowiadali to biblijni prorocy, o tym mówił JEZUS.  Proroctwo Apokalipsy zapowiada, że starodawny Smok i Wąż zostanie związany…
BAZALTOWA PIRAMIDA działa i dlatego od marca tego roku powoli zmienia się położenie osi Ziemi. Ta piramida jest aktywna od marca 2016 roku - „CZARNA PIRAMIDA I OTWARCIE PORTALU” https://www.youtube.com/watch?v=X_nSdzkG-nc
Dzieje się to na naszych oczach… Patrząc na gwiazdy wiem że na pewno nie jesteśmy sami w tym wielkim Kosmosie…

Gdynia 04.09.2016 r.

https://www.facebook.com/notes/eleonora-zofia-piepi%C3%B3rka/precesja-w-smoku-i-jej-wp%C5%82yw-na-cz%C5%82owieka-oraz-przysz%C5%82o%C5%9B%C4%87-cywilizacji-cz2/1510357425656791