Powered By Blogger

czwartek, 7 grudnia 2023

UFO nad Słowacją

 


 

Lisál Miroslav

 

UFO ścigało trzyosobową rodzinę w pobliżu Trnavy: reakcja córki kierowcy samochodu zaskoczy Was!

 

W poniedziałkowy wieczór (4.XII) niezidentyfikowany obiekt latający przeleciał nad regionem Trnawy. Widziała go trzyosobowa rodzina. UFO unosiło się tuż nad ich głowami. To już 23. przypadek na Słowacji w tym roku. Co dokładnie wydarzyło się w rejonie Zvončína?

UFO zaobserwowała 4 grudnia o g. 18.59 CET trzyosobowa rodzina podróżująca samochodem w Zvončínie, oddalonym 8 km od Trnawy. Matka, córka i babcia siedziały w samochodzie, gdy tuż nad ich pojazdem przeleciał niezidentyfikowany obiekt latający. Natychmiast zatrzymali samochód i próbowali sfilmować i sfotografować UFO.

Z informacji przekazanej nam przez kierownika Trnawskiego Klubu UFO, Miroslava Karlíka, nie udało się w żaden sposób sfilmować UFO, po prostu nie działała wówczas kamera w telefonie komórkowym. W rezultacie powstało tylko jedno zdjęcie, które zrobili jako pierwsze, gdy wyszli z samochodu. Mimo wielkich wysiłków nie udało im się później sfotografować latającego obiektu.

UFO przeleciało nad Zvončínem w pobliżu przystanku autobusowego po drugiej stronie ulicy w kierunku wsi Suchá nad Parnou. Był mniej więcej wielkości samochodu osobowego, nie wydawał żadnego dźwięku i leciał stosunkowo nisko – powiedziały kobiety z samochodu kierownikowi Klubu UFO w Trnawie. Babcia, która siedziała w samochodzie, podkreśliła że wnuczka, która jest dość zainteresowana UFO, płakała łzami radości, że w końcu zobaczył go na własne oczy.

 

    UFO nad Jaslovskými Bohunicami? Znany ufolog wie dlaczego Oni latają nad elektrownią jądrową

 

Jej matka aż do poniedziałkowego wieczoru w ogóle nie wierzyła w „latające spodki”, ale od tego momentu zmieniła zdanie – potwierdził nam ufolog Miroslav Karlík, dodając, że nadal będą badać sprawę. Według ufologa przypuszcza się, że obiekt widzieli także pasażerowie samochodu, którzy jechali za wspomnianą trzyosobową rodziną. W tym roku jest to 23. zgłoszony nam przypadek na Słowacji – potwierdził nam ufolog, dodając, że pod koniec lata w tym rejonie w półkolu zaobserwowano światła – Pezinok, Borová i Lozorno – podsumował Miroslav Karlík.

 

Moje 3 grosze

 

No niestety, autor nie napisał tego, co wie Mirko Karlík, a szkoda! Jedno jest absolutnie pewne – Obcy interesują się naszym potencjałem nuklearnym cywilnym i wojskowym. Oczywiście wiadomo dlaczego. Oni doskonale wiedzą, że nasze bronie A, H, N są w stanie Im zagrozić, a tego Oni sobie bardzo nie życzą.

Po drugie – Oni chcą mieć nas pod kontrolą, wszak jesteśmy w stanie wielokrotnie unicestwić życie na Ziemi ergo trzeba nas mieć na oku. W Układzie Słonecznym Ziemia jest jedynym miejscem, w którym życie może rozwijać się i ewoluować. Jakie są tego konsekwencje opisałem w książce „UFO i Czas”.

 

Źródło: https://www1.pluska.sk/regiony/trojclennu-rodinu-pri-trnave-prenasledovalo-ufo-reakcia-dcerky-vodicky-auta-vas-odrovna?utm_source=fbINTERN&utm_medium=p1d&utm_campaign=fanpageP1d&fbclid=IwAR3TiGA5xl7Qt1Kfg83B2rmfoOUyy421g8UNxvS7xq4-TQ6v7_KuHni0ekw

Przekład ze słowackiego: ©R.K.F. Sas - Leśniakiewicz