środa, 20 lipca 2016

Piramidy i megality w Polsce

Zofia Piepiórka – Eleonora


Tu są linki... Co ciekawe w komentarzu pod filmem Yt znalazłam informacje ze ten teren został ponownie zasypany i wyrównany przez archeologów....!!!
Archeologia UJ. Odkrycia niezwykłych kamiennych konstrukcji na Górze Zyndrama w Maszkowicach:
Tu są zdjęcia nietypowych płaskich płyt które nie są dziełem prymitywnych ludzi! naukowcy to ukryli??
Włodzimierz Miry do Slowianie Haplogrupa R1a1 (Y-DNA)

Oczywiście to wszystko jest kompletną bzdurą. Do jakiego stopnia to środowisko „polskich elit” jest zdegenerowane świadczy chociażby to, jak reagują one na niespodziewane odkrycia archeologiczne przeczące ich propagandowym celom.
Kolejne grodziska sprzed 3,5 tys. lat odkryto koło Jasła (24-04-2016): http://www.racjonalista.pl/index.php/s,38/t,40248
Piramidy pod mikroskopem  - geolog dr Franc Zalewski wykład w GDAŃSKU... SUPER!  Udowodnił ze piramida w Gizie jest zbudowana z gipsu przez wysoko rozwinięte technicznie cywilizacje, a nie przez prymitywne cywilizacje jak chcą egiptolodzy!
Czy to wszystko jest tylko przypadkiem i przypadkową grą sił Przyrody?


*


Na pewno nie i nie wygląda to na poskładaną byle jak kupę byle jakich kamieni. W tym jest coś więcej, niż tylko siła Przypadku.

Co do zasypywania odkryć archeologicznych, to spotkałem się z tym w przypadku „polskich piramid” – ogromnych kurhanów ziemnych w okolicy miejscowości Słonowice – o czym pisałem już w poście pt. „Słonowice – podróż do polskiej Doliny Królów” - http://wszechocean.blogspot.com/2011/10/sonowice-podroz-uczona-do-polskiej.html - do którego odsyłam Czytelników. Tak czy inaczej – sprawa polskich megalitów powinna być badana przez naukowców, a nie amatorów, bowiem na terytorium Polski na pewno znajdują się ślady po poprzednich cywilizacjach, których nie dostrzegamy biorąc je za wytwory Natury, jak np. kamienne kule…