niedziela, 25 grudnia 2016

Była Nicea, teraz Berlin, a jutro…?
Pytanie to jest o tyle uzasadnione, że zamachy terrorystyczne z wykorzystaniem z pozoru niewinnych narzędzi i przedmiotów powoli stają się czymś normalnym. Oto okazało się, że samolot pasażerski czy ciężarówka może być narzędziem zbrodni i terroru. To, co wydarzyło się parę dni temu w Berlinie stanowi kolejne ostrzeżenie przed tym, co gotują nam hordy tzw. „uchodźców” i „migrantów” z Afryki i Bliskiego oraz Środkowego Wschodu, dla których Europa stała się Mekką – oferującą im łatwe życie i nieograniczone możliwości. Oczywiście nie uczciwej pracy, bo etos uczciwej pracy tym ludziom jest obcy. Wystarczy porównać nasze poziomy życia. Gdyby środki, siły i energia, którą wydają oni na wzajemne wyrzynanie siebie i podpalanie świata, ich kraje byłyby kwitnącymi ogrodami. Tylko że… - no właśnie. Patrząc na petrodolarowe metropolie musimy zdać sobie sprawę z tego, że oni tego nie budowali, to dzieła inżynierów europejskich i amerykańskich – w tym także polskich, o czym teraz wstydliwie się nie mówi, bo nie wypada…

Nie znoszę PiS-u i ich napuszonego, hurra-bogo-ojczyźnianego nienawistnie antylewicowego bełkotu, który spływa na nas z wszystkich mediów. Ale w jednym zgadzam się z nimi całkowicie: NIE DLA MIGRANTÓW! I nie dlatego, że nie lubię Arabów, Żydów czy Murzynów, ale po prostu dlatego, że Polski nie stać na przyjmowanie do siebie kilkunastu tysięcy obcych kulturowo, religijnie i w ogóle OBCYCH ludzi, którzy na pewno nie będą się integrować z naszym społeczeństwem, ale będą nam usiłowali narzucić swoją religię i światopogląd – najpierw politycznie, potem siłowo. W tej chwili w Europie trwa niewypowiedziana wojna hybrydowa islamu przeciwko chrześcijaństwu i innym religiom oraz ateizmowi. 

Osobiście jestem lewakiem, ateistą i racjonalistą, wszystkie religie tego świata mi zwisają martwym kalafiorem, ale nigdy nie pozwolę na to, by ktokolwiek próbował nawrócić mnie na jakieś irracjonalne majaczenia, a tym bardziej siłą. Na to nigdy nie będzie mojej zgody! I to mówię wszystkim tym, którzy tak bardzo łakną multi-kulti w naszym kraju. Proszę bardzo – tak bardzo chcecie, to ściągnijcie Polonię ze Wschodu! Polaków, którym powrót do Ojczyzny się należy jak nikomu innemu! Zapewnijcie im pracę, mieszkania, godne utrzymanie – bo to się im od Ojczyzny po prostu należy! Za zesłania, za głód, chłód, poniewierkę, łagry GUŁAG-u, za prześladowania, za to wreszcie są byli, są i będą Polakami. I to o wiele lepszymi od tych, którzy od 27 lat frymarczą naszym krajem doprowadzając go do upadku!
 
Nie zapominajmy także, że mamy na terytorium naszego kraju kilkanaście tysięcy obywateli Ukrainy, Białorusi, Rosji i krajów WNP, Wietnamu, Chin i kogo tam jeszcze. Oni wszyscy mogli pojechać dalej do UE, ale to Polska ich zatrzymała. Bezczelność Merkel i innych zwolenników multi-kulti polega na tym, że starają się nie dostrzegać właśnie tego problemu i forsują swoje chore plany podrzucenia nam tego bliskowschodniego i afrykańskiego kukułczego jaja, narzucając nam jakieś kwoty… 

Bo właśnie – jak twierdzą co trzeźwiejsi politycy, a przede wszystkim analitycy służb – to dopiero początek problemów. Społeczeństwa UE (w tym polskie, nie łudźmy się) będą celem i przedmiotem ataku ze strony ISIS i innych terrorystycznych ugrupowań islamistycznych. Polska nie jest jeszcze zagrożona, ale… Porwanie polskiego TIR-a i uczynienie z niego narzędzia zbrodni nie było przypadkowe! To był wyraźny sygnał – TERAZ WY, IDZIEMY DO WAS. Kiedy ten prosty przekaz wreszcie zrozumieją nasi politycy??? Obawiam się, że następny atak może być wymierzony w Polaków i będzie miał miejsce w naszym kraju. 

Oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, że zaraz będę okrzyknięty rasistą, faszystą, itd. itp. ale przypomina mi się rok 1991, kiedy ostrzegałem m.in. na łamach „Polski Zbrojnej” przed napływem nielegalnych imigrantów ze Wschodu, a szczególnie elementu przestępczego, dla których Polska stała się krajem tranzytowym do krajów UE. A i w naszym kraju mafia zza wschodniej granicy miała się dobrze, kiedy jej członkowie dołączyli do polskiego podziemia przestępczego – przypomina się słynna strzelanina w Magdalence z dnia 5/6.III.2003 roku. Dwóch gangsterów – Polak i Białorusin ze SPECNAZ-u przez kilka godzin trzymało w szachy cały spec pluton AT! Zabili dwóch policjantów, ranili 17! To była najgorsza akcja polskiej policji! Nie wyobrażam sobie, co by było, gdyby mieli do czynienia z fanatykami z ISIS… To byłaby prawdziwa masakra!

Na szczęście Polska nie jest krajem atrakcyjnym dla „migrantów”, bo nie zapewnia im oparcia. I bardzo dobrze. Ale stan taki nie będzie trwał długo, bo tu chodzi nie o jakieś pieniądze, ale o ziemię. Ta wojna hybrydowa ma na celu zdobycie przyczółka, potem ściągnięcie posiłków w postaci kolejnych „migrantów”, uzyskanie większości na danym terytorium i wreszcie stworzenie kalifatów. I to wszystko: dzięki temu „migranci” poczują się u siebie, a my będziemy w najlepszym przypadku prześladowaną mniejszością narodową i religijną w swoim kraju. Kto nie wierzy, to niech przejedzie się do Arabii Saudyjskiej. Niech publicznie przyzna się, że jest katolikiem i niech spróbuje odprawiać mszę czy inne obrzędy to zobaczy, gdzie raki zimują… 

Argumentacja, że jest przecież nas 300 mln Europejczyków i jakieś 3 mln „migrantów” nie wytrzymuje krytyki. Jak widać to ze sprawozdań medialnych, w większości nie są to kobiety i dzieci uciekające przed wojną, ale dobrze odżywione, dobrze ubrane spasione bysiory, dla których zamordowanie człowieka jest jak dla mnie kichnąć. Poza tym oni mają motywację, której nie mają Europejczycy i nic do stracenia. I to jest ich najgroźniejsza broń. Póki tego nie zrozumieją politycy odpowiedzialni za bezpieczeństwo naszej części świata, póty to zagrożenie będzie nad nami wisiało, jak miecz Damoklesa, a raczej sułtana Sulejmana Wspaniałego. 

Tak będzie.  
     


Opinie z KKK

Robercie, ten felieton w 100% pokrywa się z moimi przemyśleniami na ten temat, również taki sam mam stosunek do "dworu", do ich idoli, których próbują nam wtłoczyć do głowy, zresetować nasz stosunek do historii, a wręcz napisać ją od nowa wg swoich chorych ideologii, ubrać nas w komeżki, pluć na prawdziwych bohaterów i wynosić pod niebiosa zbrodnicze kreatury i męty. Dziękuję Ci więc Robert za ten tekst w dzisiejszy mglisty, brzydki poranek - chociaż to jest optymistyczne! (Avicenna)

Zgadzam się w całej rozciągłości. Ze swojej strony dodam tylko, że jestem za natychmiastowym wyjściem Polski z UE i przywróceniem kary śmierci, tortur (preferuje łamanie kołem), publicznej chłosty (publiczna rozrywka jarmarczna) w pierwszym rzędzie dla kleru, polityków oraz posłanki Muchy. Co do muzułmańskiej hołoty, tzw.  terrorystów, cóż, ponieważ trudno ich sklasyfikować, najlepsze miejsce dla tego to... rozdrabniarka do papieru.
Jakby co, chętnie wystąpię w roli kata, nawet popchnę. (Arystoteles)

Przeczytałam ostrzeżenie, zgadzam się całkowicie z wizją. Napisałam książkę, która się toczy w czasach kiedy cywilizacja zmieniła kolor. Mam jednak kłopot z wydaniem. W ogóle moja literatura jest za trudna na te czasy. Zresztą wydawnictwa tak okropnie mnie obdzierają z pieniędzy, że szkoda fatygi. Jak zawsze, tylko kilku ma się dobrze. (Atena)

..to co dziś dzieje się w Europie, jest odwrotnością tego, co działo się kilka setek lat temu, a nazywało się "wyprawami krzyżowymi" ... mają chyba  dobry wzorzec 😟
Spokoju i pokoju... (Artemida)

Proroctwa Naukowe na Nowy Rok 2017....
Nawet jeśli obawy wybitnych fizyków kwantowych są niepotrzebne, to trzeba sobie uzmysłowić, że Wielki Zderzacz Hadronów jest największym zbudowanym przez człowieka źródłem pola magnetycznego. Teraz po wzmocnieniu jego możliwości będzie jeszcze potężniejszy niż kiedyś. Pojawiają się liczne sugestie, że istniała jakaś korelacja pomiędzy włączeniami LHC i trzęsieniami ziemi, które były wynikiem propagujących się jak w przypadku efektu motyla nowych linii pola magnetycznego naszej planety.
Czy silne trzęsienia ziemi w czasie trwania eksperymentów LHC to przypadek?
Naukowcy myślą… cyt. „Sejsmolodzy nazywają taką kaskadę zjawisk reakcją łańcuchową. Pojawiają się nowe pęknięcia płyt tektonicznych, które mogą uwolnić energię, która istniała w głębi Ziemi. Energia ta przenosi się na sąsiednie płyty tektoniczne, które w tym czasie mają większy potencjał do tego, aby również doszło tam do pęknięć na skutek nawet oddalonych geograficznie wstrząsów.
(…)Może warto też rozważyć, że jakiś wpływ na aktywność sejsmiczną może mieć Wielki Zderzacz Hadronów. Jest to najsilniejsze źródło pola magnetycznego na powierzchni Ziemi, a po ostatniej modernizacji stał się jeszcze silniejszy. Tak się składa, że wzrost aktywności sejsmicznej zbiega się z ponownym włączeniem urządzenia.”
Pozdrawiam - Pytia