niedziela, 27 maja 2018

Superbakterie ante portas


Wirusy ospy czarnej - Variola vera szczep smallpox


W ostatnim numerze „Faktów i Mitów” znalazłem taką oto notatkę:


Niebezpieczna superbakteria

Pochodzi z Indii, jest odporna na antybiotyki, maże wywołać zapalenie płuc, opon mózgowych, a nawet sepię. Zakażenie się nią może doprowadzić do śmierci nawet w czasie kilku godzin. Superbakteria o nazwie Klebsiella pneumoniae na dobre zadomowiła się w Polsce, a liczba zakażonych nią osób stale rośnie – ostrzega za NIK kanał TVN 24. W 2015 roku w Polsce superbakterią zaraziło się 470 osób, rok później aż 1780, a w pierwszym półroczu 2017 roku już 2404 osoby.


Od 1991 roku ostrzegam naszych decydentów o zagrożeniach, jakie przynoszą niekontrolowane migracje na terytorium naszego kraju. Za każdym razem nasze władze miały te ostrzeżenia sami-wiecie-gdzie, a takich jak ja szybko pozbywano się ze służby w SG pod pozorem niesubordynacji. To jest oczywiste, liberałowie chcieli nieograniczonej niczym wolności gospodarczej, a kontrole graniczne ją ograniczają. Efektem tego są potężne afery korupcyjno-przemytnicze, które od czasu do czasu opisują nasze media.

Ale najgorsze jest zagrożenie sanitarno-epidemiologiczne, które pojawiło się po poluzowaniu w latach 90-tych przepisów o ruchu granicznym z krajami Europy Wschodniej i Azji. Jak na razie – na szczęście – nie zawleczono do Polski dżumy czy eboli, ale w miarę pogłębiania się EGO w każdej chwili może do tego dojść. Wektorami tych chorób będą legalni i nielegalni „migranci” czy obywatele polscy stale zamieszkali za granicą, albo tamże pracujący i mający styk z potencjalnymi nosicielami tych chorób. A jest ich cała masa, o czym już pisałem na tym blogu – zob. - http://wszechocean.blogspot.com/2018/04/dzuma-robota-bioinzynierow.html; http://wszechocean.blogspot.com/2018/02/antyszczepionkowy-pierdolec_20.html;  http://wszechocean.blogspot.com/2018/02/haarp-chemtrails-szczepionki-i-spiskowy.html; http://wszechocean.blogspot.com/2017/12/problem-migrantow-aspekt-medyczny.html i inne.

Brak jakiejkolwiek kontroli, antyszczepionkowy pierdolec lansowany przez niektórych „uczonych” plotących jakieś banialuki o szkodliwości szczepień, lekceważenie wszelkich zasad sanepid. – to wszystko może doprowadzić do wybuchu epidemii jakiegoś wrednego dopustu bożego, co będzie tylko porównywalne z efektami wojny totalnej. Wypadki we Wrocławiu, gdzie w maju 1963 roku wybuchła epidemia czarnej ospy – Variola vera,  stanowi ponure memento. I choć ospa czarna została uznana za pokonaną i ostatecznie wyeliminowaną, to zrezygnowanie ze szczepień na nią uznaję za błąd, który może się srogo na nas zemścić. Wystarczy, że jakiś szaleniec rozpyli jej wirusy w Europie czy zawlecze do nas jakiś „migrant” i bieda gotowa. 


Ta mapka ukazuje, że na świecie czyhają na nas groźne mikroby, które w każdej chwili mogą być przeniesione i uaktywnione u nas – w Polsce. Efekt Globalnego Ocieplenia przesuwa granice ich występowania na północ i Polska powoli wchodzi w zasięg ich występowania…  

Kilka dni temu media podały, że w Świnoujściu doszło do zamknięcia kilkunastu marynarzy w przymusowej kwarantannie na statku MS Ilektra, bowiem jeden z załogantów o narodowości filipińskiej zmarł na malarię, którą przywiózł z Liberii. Wprawdzie nie można się nią zarazić od chorego, ale to nie znaczy, że załoganci statków mogą przywlec do nas inne – bardziej zabójcze choroby…

O migrantach z Afryki i niektórych krajów Azji nawet nie wspominam, bo to jest oczywiste. Oczywiste dla większości myślących ludzi, ale nie dla złaknionych multi-kulti liberalnych oszołomów, którzy wyobrażają sobie jakąś quasi-socjalistyczną utopię, w którą ma – według nich – zmienić się Europa. Jest to mrzonka, ale chwytliwa dla różnych głów niedowarzonych, których nie brak i u nas.  

P.S. Już po opublikowaniu tego materiału na Facebooku moje konto zostało zablokowane pod pretekstem głoszenia nienawiści rasowej i nawoływania do przemocy. No cóż - mogę to skomentować krótko: głupota nie boli, a Europa sama kopie sobie grób. Punctum.