sobota, 14 listopada 2015

Prawda o Riese: Skrytki i pociąg do łatwej kasy.Sowiogórski Olbrzym - prawda o Riese: Skrytki i pociąg do łatwej kasy.: "Złote pociągi" powoli oddalają się tak jak powoli oddala się Złota Polska Jesień. Badania różnymi magnetometrami, geo-radarami , ...

Kolejny kubeł zimnej wody na otrzeźwienie z ,,gorączki'' złota na Dolnym Śląsku!


Opinie KKK:


W kwestii Wałbrzyskiej gorączki, to napisze cynicznie, złoto jest na Dolnym Śląsku. Złotówki zostawiają turyści w hotelach. Poza tym zarobił region, burmistrz wydał kilka pozwoleń na filmowanie, zjeżdżają się ekipy dziennikarzy z całego świata, podobno do kasy miasta wpłynęło już kilka milionów złotych. Można to dokładne sprawdzić. Słyszałem, że sporo zapłaciła telewizja angielska, chcą mieć gorący temat, zaklepali. Moim zdaniem, z tego co wiem, po drugiej wojnie światowej Rosjanie badali teren i jeżeli coś tam było cennego, to zabrali. Piszę to wszystko, aby móc za rok lub dwa powiedzieć: A nie mówiłem. (M.S.)

Przede wszystkim to kwestia dobrej reklamy i PR. Wałbrzych idealnie wstrzelił się w zamówienie społeczne na sukces i na tajemnicę. Jak zwykle w takich przypadkach, ludziom zorganizowano igrzyska zgodnie z powiedzeniem "chleba i igrzysk", chleba mało, no to mamy igrzyska. 
Z drugiej strony mamy ten "plus dodatni", że ludzie zaczęli się interesować historią Polski i regionu i przekłada się to na brzęczącą monetę. Mogą Amerykanie, mogą Francuzi, Hiszpanie, Włosi i Niemcy, to dlaczego nie możemy i my...? (Daniel Laskowski)