poniedziałek, 12 marca 2018

STUDNIA CZASÓW, OŚ ZIEMI I PRZYJŚCIE CHRYSTUSA… (2)Tego typu pozostałości po zaawansowanej technicznie cywilizacji na Ziemi jest wiele, ale cóż z tego skoro żaden współczesny naukowiec nie potrafi tego zrozumieć ani usystematyzować pomimo iż dowody leżą na ziemi? Celowo mówią o 2500 lat, o plemionach Inków, którzy rzekomo byli twórcami tak zaawansowanej technologii. To urąga naszej inteligencji! Bo niby oni potrafili, a my w XXI wieku nie? Studnia Czasów dokładnie wskazuje kolejność i sposób budowy - różny w każdej cywilizacji.

Drugą cywilizację reprezentuje kamienna warstwa. Kamienie na dole w tej warstwie początkowo były bardzo niedbale dobierane, połączone jasną zaprawą. Oznacza to, że po kataklizmie nie mieli technologii i budowali z kamienia, ale nie tak precyzyjnie jak to zrobili później. Im wyżej Studni Czasów kamienie były dokładnie i precyzyjnie dopasowane. Te kamienie przypominały kamienne mury w Meksyku, Peru, itp. Perfekcyjna obróbka kamieni na całej Ziemi i nagle koniec…. Druga zagłada cywilizacji.

Przykładem kamiennych konstrukcji jest Peru, gdzie jakimś cudem ocalała część typowej kamiennej zabudowy!  Film – „Droga do Machu Picchu” doskonale pokazuje jak żyją tam mieszkańcy Peru i niesamowite  pozostałości po Drugiej Cywilizacji.

TRZECIA CYWILIZACJA charakteryzuje się jasnymi blokami precyzyjnie ułożonymi tak jak np. piramidy w Gizie o której napisano tysiące artykułów, wiele książek i filmów. Powstały prace naukowe! I to jest wzorcowy przykład zrozumienia poziomu inteligencji i technologii, której nie dorównujemy – jako cywilizacja. Każda następna cywilizacja nie dorównuje Pierwszej Cywilizacji.

CZWARTA CYWILIZACJA jest na samej górze, a jej symbolem są szare betonowe kręgi typowe dla naszej cywilizacji. Ta technologia obowiązuje również w betonowych półfabrykatach jakie stosuje się we współczesnym budownictwie. Czy muszę podać jakieś przykłady? Nie, gdyż widzimy je na co dzień w każdym mieście.

Im więcej myślałam o tej wizji i jej znaczeniu tym więcej przypominały mi się różne informacje dotyczące tajemniczych budowli na różnych kontynentach, o których czytałam lub oglądałam filmy.

Jest wiele hipotez i teorii na temat kataklizmów i zmiany osi Ziemi, np. „wielki uskok”, który doprowadził do zagłady cywilizacji. Tak to naukowo tłumaczą! Szkoda, że historycy i archeolodzy czerpiąc swoją wiedzę ze starożytnych zapisów, mitów, legend zaprzeczają faktom o wysokim poziomie i rozwoju prehistorycznych cywilizacji. Tragiczne jest to, że mając na to dowody pisane i materialne nie korzystają z tego, aby to uporządkować. Starożytne cywilizacje nie były prymitywne, to my w porównaniu z nimi jesteśmy prymitywni. Zapomnieliśmy kim jesteśmy i co tutaj robimy…? Dlaczego zapomnieliśmy? Odpowiedź jest w dalszej części wizji.

Na dnie Studni Czasów leży krokodyl i smok.

Co symbolizują te zwierzaki? Krokodyl to egipski symbol PLEJAD – Plejadanie w gwiazdozbiorze Byka. Ta cywilizacja w rzeczywistości pochodzi z gwiazdozbioru Lutni, gdzie była ich macierzysta planeta. Doprowadzili do straszliwej wojny i w konsekwencji do rozpadu planety. Cześć zdołała uciec i osiedliła się m.in. w gwiazdozbiorze Byka, gdzie są Plejady i Hiady oraz na Ziemi. Mają wojowniczą naturę i ściśle współpracują z agresywną i wojowniczą cywilizacją Smoka. Doprowadzili do zniszczenia Pierwszej Cywilizacji na Ziemi, a potem kolejnych, dlatego w wizji zobaczyłam, że w symbolu leżą na dnie Studni Czasów. Te dwie cywilizacje terroryzują naszą cywilizację od zarania dziejów. Ich celem jest docelowo zniszczenie naszej planety. Zmanipulowali religie, naukę i historię do perfekcji. Prawdopodobnie było tak samo w poprzednich cywilizacjach.

Na Ziemi trwa straszliwa wojna z okupantami, dla których liczą się super technologie Króla Lajszla, a nie Człowiek ani planeta. Dokładnie to  widać również w naszych czasach.

Smok to symbol gwiazdozbioru i agresywnej gadziej cywilizacji z gwiazdozbiorze Smoka oraz z nimi sprzymierzonych. Religie Wschodu, Egiptu oraz Majów i Inków mają symbol węża i smoka. O starodawnym wężu i smoku mówi również Biblia, a szczególnie Proroctwo Apokalipsy w NT. Chrześcijaństwo ma symbol RYBY.

Co te zwierzaki robią na dnie Studni Czasów? W rzeczywistości krokodyl i smok nie siedzi w studni, gdyż nie jest to ich naturalne miejsce. Są symbolem cywilizacji okupantów i czasu. Przejęli niektóre bazy Króla Lajszla i kontrolą cywilizację na Ziemi i w całej Galaktyce. W tych bazach mają siedzibę Galaktycznej Federacji, Unii Galaktycznej lub Federacji Drako i posługują się różnymi dyskami kosmicznymi. Swoim zachowaniem wskazały co chcą ze mną zrobić oraz gdzie jest ich baza kosmiczna.  Biorąc pod uwagę miejsce wizji wskazywały na północ, w kierunku Morza Bałtyckiego. Co tam jest? - pisałam w art. „Tajemnice Bałtyku – Unia Galaktyczna, Federacja Galaktyczna…”

ONI są na Ziemi od czasu uwięzienia i śmierci Króla Lajszla w Pierwszej Cywilizacji. Ludzie Króla, którzy przeszli na stronę wroga („upadłe anioły”) wyłączyli mechanizm Osi Ziemi i za pomocą kataklizmów ustawili kąt nachylenia osi tak, aby precesja wskazywała na okupantów ( gwiazdozbiór Smoka ) oraz ich wpływy – koniunkcje na naszą cywilizacji – no i mamy to co mamy… Ich celem jest zniszczenie planety i cywilizacji, gdyż największą wartością dla nich są urządzenia i super technologie, a nie Człowiek. Mając zdrajców na swoich usługach oraz ludzkie hybrydy, które wykonują ich polecenia systematycznie doprowadzając do degradacji i zagłady kolejnej cywilizacji. W przypadku naszej cywilizacji przykładem tego są eksperymenty LHC w CERN, który wytworzył MOC pola elektromagnetycznego 100 000 razy większą od jednego z  biegunów magnetycznych i tym samym stał się trzecim biegunem w środku Europy. Ma to wpływ na przebiegunowanie i zmianę osi ziemi zgodną z ich celami. Po co? Aby doprowadzić do kolejnego globalnego kataklizmu. „Zabawa” z atomem i mocą 100 000 razy większą od jednego z biegunów doprowadzi do zniszczenia planety – tak jak to się stało np. w gwiazdozbiorze Lutni skąd pochodzą Plejadanie.

Zwierzaki groźnie patrzyły, miały wielkie oczy. Dzięki współczesnej  technologii mają dostęp do tego co każdy z nas pisze, mówi i myśli. W nocy miałam sen, który potwierdził i wyjaśnił mi w jakim świecie żyjemy! Oni uważają się za władców osi ziemi czyli naszego świata i dlatego mamy to co mamy. Musimy wrócić do ŹRÓDŁA czyli do Pierwszej Cywilizacji, bo tam jest przyszłości! Oś Ziemi musi być w pozycji bliskiej zeru, a nie 23,5 st. lub więcej! Jaki był wówczas kąt nachylenia osi Ziemi? Nikt już nie pamięta, dlatego zostało to zabezpieczone m.in. w bazaltowej piramidzie. Kiedy to się stanie? Odpowiedź jest w symbolicznym Raku…

RAK żyje w czystych wodach rzek i jezior, a nie w studni, ale to jest symboliczna Studnia Czasów, która służy do przekazania informacji. Rak idąc do przodu cofa się… Znamienny przekaz dla nas! MAMY COFNĄC SIĘ DO ŻRÓDŁA, GDYŻ TAM JEST PRZYSZŁOŚĆ CYWILIZACJI I NA TO WSZYSCY MAMY SIĘ PRZYGOTOWAĆ. Dla niektórych będzie to ciężkie przeżycie…
Znak zodiaku Raka zaczyna się w czasie przesilenia letniego 21.06. – 20.07.

 Jest też gwiazdozbiór Raka oraz Zwrotnik Raka, który ma duże znaczenie, ale o tym opowiem w kolejnej wizji, która była równie niesamowita i ważna dla tego co ma się teraz zdarzyć.

Czas Raka… i pojawia się symboliczna biała RYBA. Widzę ją na tle Pierwszej Cywilizacji, a nie w naszej Czwartej Cywilizacji.  Jest to bardzo ważna wskazówka dotycząca Osi Ziemi.

Ryba to również znak zodiaku i gwiazdozbiór. Jak podaje NT, ten symbol rysował na piasku Jezus Chrystus, który jest symbolem baranka. Ta RYBA była moim przewodnikiem i oświetlała mi mistyczną – DUCHOWĄ Studnię. Patrzyła z góry na zwierzaki, obserwując je i pokazując wszystko bez zbędnych słów.

Biała, eteryczna RYBA to symbol Chrystusa… Kim naprawdę jest biała eteryczna Ryba przed którą spłaszczyły się i uspokajały symboliczne zwierzęta – okupanci Ziemi?? Nasz US jest otoczony przez armie okupantów i nikt z kosmosu nam nie pomoże. Ich celem jest zniszczenie planety. Pomoc przyjdzie z Ziemi i to w symbolu pokazuje Ryba. Będzie zmiana Osi Ziemi, ale do położenia pierwotnej pozycji jaka była w czasach Pierwszej Cywilizacji. Ta zmiana spowoduje koniec panowania Smoka i Plejadan, dlatego w wizji  zwierzaki nagle się uspokoją.

A co z Jezusem?

2000 lat temu Większość Żydów nie uznała Jezusa i tak jest do dzisiaj. Co zrobili z Jezusem? Skazali na śmierć, a on ZMARTWYCHWSTAŁ TRZECIEGO DNIA… Ideą i sensem wiary w religii chrześcijańskiej jest ZMARTYCHWSTANIE CHRYSTUSA. Żadna inna religia nie mówi o ZMARTWYCHWSTANIU CHRYSTUSA. Dlaczego? Odpowiedź jest w wybudzeniu Króla Lajszla czyli w Zmartwychwstaniu. Wybudził się Jezus oraz inni, ale o tym mówi kolejna wizja.

Jedynie apostołowie i uczniowie uznali Jezusa i dzięki temu chrześcijaństwo dotarło do  Polski, gdzie od czasów Pierwszej Cywilizacji jest grób Króla Lajszla. Król ZMARTWYCHWSTAŁ na początku trzeciego dnia – w trzecim tysiącleciu chrześcijaństwa, jak pokazał to swoim życiem w symbolu i dosłownie Jezus w Izraelu.

Co znaczy imię Jezus? „Jezus - Jahwe jest zbawieniem”. Czy Jezus  jest twórcą i właścicielem Osi Ziemi i może zmienić ustawienie Osi Ziemi? Żyjemy w Czwartej cywilizacji (betonowe kręgi). Prawdziwym Chrystusem  - Zbawicielem jest Król Lajszla z Pierwszej Cywilizacji, gdyż za pomocą super technologii uruchomił Oś Ziemi i przywróci jej pierwotne położenie oraz zminimalizuje skutki przebiegunowania i zmiany Osi Ziemi. Gdy to się stanie wówczas ujawni się Król Lajszla i Jezus oraz inni wybudzeni, a okupanci planety i cywilizacji znikną.

 Król Lajszla – Jahwe ZMARTWYCHWSTAŁ i o tym mówi Proroctwo Apokalipsy.  Wizje zawsze są trudne do zrozumienia - czego przykładem jest Proroctwo Apokalipsy w NT.

 „Sprawiedliwi posiądą ziemię…”

Gonitwa myśli… To była niesamowita, zdumiewająca i piękna w swojej wymowie wizja. Czy wizje są potrzebne...?

Co by było gdyby teraz ujawnił się Król Lajsza…? Takie pytanie zadałam kilku osobom i w ten sposób powstała anegdota, która wiele wyjaśnia.  Proszę odpowiedzieć sobie na poniższe pytania.

Król Lajszla jest w Polsce i idzie do Izraela – do swojego „narodu wybranego”. Co zrobi Izrael?  Właśnie widzimy w TV i w prasie co robią… Dlaczego nagle atakują Polskę?

Król Lajszla jest w Polsce i idzie do Prezydenta Polski… Co robi Prezydent Andrzej Duda? Czy uzna Króla Lajszla za Władcę i Zbawiciela świata?
Król Lajszla idzie do W. Putina… Co robi Putin…?
Król Lajszla idzie do Donalda Trampa… Co robi prezydent USA?
Król Lajszla idzie do papieża Franciszka… Co robi „ojciec święty”, czyli zastępca Piotra – apostoła?

Król Lajszla idzie do białych braciszków na Jasnej Górze w Częstochowie… Co robią braciszkowie? Udają, że nie wiedzą o co chodzi i mówią – my mamy obraz „czarnej madonny z raną ciętą od miecza…” (o tym mówi Proroctwo Apokalipsy!) i w ten obraz wierzymy… Ilu katolików w Polsce wierzy w ten obraz? Czy wiedzą co o tym obrazie mówi Proroctwo Apokalipsy? „…za obrazem stoi Bestia”. Ilu z nich wierzy w Ojca Cywilizacji – Króla Lajszla – Jahwe i proroctwa biblijne? Dlaczego  Imię Boga zostało usunięte z Biblii? Dlaczego Kościół Katolicki nie uznaje Boga i Króła Lajszla – Jahwe?

Wniosek! W naszej cywilizacji w Precesji w Smoku nie ma szans na porozumienie, gdyż wszystko zostało zmanipulowane.

Co zrobi Król Lajszla…?

Król w swojej bazie kosmicznej zmieni położenie Oś Ziemi do pierwotnej pozycji i wówczas okaże się KTO jest WŁADCĄ Ziemi. Po czym poznamy, że Oś Ziemi wraca do pierwotnej pozycji? Zobaczymy inny układ gwiazdozbiorów oraz kąt nachylenia Osi Ziemi bliski zeru, a nie 30 lub 50 st. Naukowcy nam tego nie powiedzą. Będą huragany, kataklizmy i zmiana klimatu. Czas przyśpiesza i dostrzega oraz odczuwa to coraz więcej ludzi.

Wracamy do RAJU…  Czy Adam i Ewa w Raju znowu posłuchają dobrych rad cywilizacji Węża?

„TRON KRÓLA LAJSZLA - J(L)AHWE  i super technologie Pierwszej Cywilizacji…”

Przejdziemy do Pierwszej Cywilizacji za pomocą zmiany Osi Ziemi, a tam czekają nas TESTY czyli zadania do wykonania w określonym czasie. Każdy musi udowodnić, że może żyć na Ziemi w Królestwie Ojca Cywilizacji Człowieka. Kto zaliczy ten TEST pozostanie na Ziemi. „Sprawiedliwi posiądą Ziemię…” a nie kłamcy, oszuści, złodzieje i mordercy! O tym mówi Proroctwo Apokalipsy.

PUSTY grobowiec Króla Lajszla jest pod zasypaną piramidą z czasów Pierwszej Cywilizacji na terenie dzisiejszej Gdyni. Są tam dowody, które pozostawił Król Lajszla, aby badacze mogli je znaleźć i zrozumieć. Kim byli mordercy Króla Lajszla? Co zrobi z oszustami, kłamcami i oszczercami oraz mordercami? Będzie Sąd Ostateczny… Odsyłam do Proroctwa Apokalipsy.

Co zrobią Polacy i Żydzi?? Co zrobi świat Chrześcijański z symboliczna Rybą na której przyjście czekamy od tysięcy lat? Jezusa czczą we wszystkich krajach Chrześcijańskich, ale w Polsce, na terenie dzisiejszej Gdyni jest grobowiec Króla Lajszla - JHWH, którego wyznają ŻYDZI, ale nie Polacy. Żydzi nie uznali Jezusa, ale uznali Go Polacy i jest królem Polski wraz z królową Maryją. Tak wszystko  pomieszali Plejadanie i Smoki, aby skłócić narody, religie i naukę. To co się dziej w Europie z powodu „emigracji” Islamistów jest również doskonałym przykładem. 

Trudno byłoby zrozumieć sens wizji nie biorąc pod uwagę polityki, nauki, religii… To wszystko ściśle się łączy i nie można powiedzieć, że to czy tamto nie ma znaczenia.

Jakby w odpowiedzi na moją wizje tydzień później po udostępnieniu filmu na Yt nieoczekiwanie Izrael zaatakował Polskę w sprawie ustawy IPN, która spowodowała kryzys dyplomatyczny. Polska stoi w centrum światowej uwagi,  gdyż Izrael  twierdzi, że są to polskie obozy zagłady, a nie Niemieckie! Wszyscy wiemy, że czasie II WŚ Polska nie istniała, a obozy śmierci i obozy jenieckie hitlerowcy tworzyli na terenie całej Europy. Dziennikarze i myślący ludzie zastanawiali się o co tak naprawdę chodzi Izraelowi? A ja zastanawiałam się czy to tylko zbieg okoliczności, że stało się to tydzień później po udostępnieniu filmu zat. „Osi Ziemi i Zmartwychwstanie”?    https://youtu.be/EshNgz1Fl-s

Czyżby to była ich odpowiedź na to co ma się zdarzyć? Przecież znają proroctwa… Zrozumiałam, że zachowanie Izraele jest wskazówką i odpowiedzią na moje pytania – co zrobi Izrael gdy Król Lajszla przyjdzie do „narodu wybranego”?! Czy dlatego Żydzi nagle tak znienawidzili Polaków? Moje wizje potwierdzają wizje biblijnych proroków.

 Co zrobi Izrael? Oglądając filmy na YT trafiłam na „Sensacyjne wyznania rabina sanhedrynu!” Film został opublikowany w listopadzie 2017 roku. Ja również w listopadzie miałam wizję o Studni Czasów, Osi Ziemi i przyjściu Chrystusa. Jezus jest w Izraelu, gdyż tak jak odszedł tak powrócił… Czy przyjdzie do Polski, do swoich wyznawców w Europie i na świecie? Czy Król Lajszla przyjdzie do swoich wyznawców w Izraelu? Zanim się ujawnią najpierw będzie zmiana Osi Ziemi…

Ks. Izajasza 53, ks. Jeremiasza 23
Sensacyjne wyznania rabina sanhedrynu !
Dlaczego naród Izraelski nie rozpoznaje Mesjasza?

Sytuacja na Ziemi jest dramatyczna…

Nie wszyscy wiedzą co się dzieje z warstwą ozonową i jakie to ma znaczenie dla przyszłości cywilizacji. Przed laty naukowcy stwierdzili najpierw duży ubytek ozonu na biegunach i nad wielkimi miastami oraz w górnych warstwach ozonosfery. Wymyślili chemiczne opryski, które miały uzupełniać brakujący ozon oraz zmniejszyć ocieplenie klimatu. Jednak skutki uboczne to związane z tym różne choroby ludzi, zwierząt oraz skażenie środowiska. Ostatnio okazało się, że górne warstwy ozonosfery są w dobrym stanie, ale dolne warstwy ozonu stale się zmniejszają, szczególnie nad dużymi miastami. Cienka warstwa ozonu powoduje wzrost śmiercionośnego promieniowania kosmicznego i słonecznego, a to ma decydujący wpływ na zdrowie człowieka, zwierząt, roślin i ryb w wodach. Jest to powolna agonia cywilizacji.

Eksperymenty z atomem w CERN, gdzie LHC wytworzył MOC pola elektromagnetycznego 100 000 razy większą od jednego z biegunów magnetycznych. W ten sposób powstał trzeci biegun w środku Europy, aby zmienić Oś Ziemi i doprowadzić do kolejnego globalnego kataklizmu. „Zabawa” z atomem i mocą 100 000 razy większą od jednego z biegunów doprowadzi do zniszczenia planety.

W Internecie można znaleźć wiele publikacji na temat aktualnego położenia osi ziemi. Przeczytałam iż oś ziemi jest przechylona ok. 50 st., ale jest to ścisła tajemnicą naukowców. Od ponad roku obserwuję zmianę położenia znanych mi gwiazdozbiorów! To co zostaje dopuszczone do wiadomości jest bardzo enigmatyczne, gdyż nigdy nie przyznają się do tego, że wpływ na taki stan mają długoletnie eksperymenty w CERN w Genewie. Dla przykładu: .”  http://cordis.europa.eu/news/rcn/125060_pl.html

„Wyznaczanie trendów w nauce: Ziemia przesuwa swoją oś biegunową z powodu zmiany klimatu.

W ramach nowych badań NASA odkryto, że topniejący lód i zmieniające się wzorce opadów są przyczyną odchylenia bieguna północnego i południowego, co prowadzi do radykalnego przesunięcia osi biegunowej.”

„Jak wynika z nowych badań dokonanych przez amerykańskich klimatologów, zmiana klimatu prowadzi do przesunięcia osi Ziemi. Drgania obrotowe Ziemi zależą od szeregu czynników, wśród których najistotniejszym jest rozkład masy. (…) Dane otrzymane z satelity, pozwoliły naukowcom stwierdzić, że redystrybucja masy planety i jej biegunów to głównie efekt topnienia Grenlandii i lądolodów Arktyki i czap lodowych różnych gór kontynentalnych. Według Chen topnienie lodu i zmiany poziomu morza wyjaśniają 90% tajemniczego nowego, wschodniego kierunku wędrówki bieguna północnego.  Siłą napędową tego procesu są jej zdaniem obserwowane obecnie zmiany klimatu.” Zmiany klimatu są skutkiem zmiany osi ziemi. http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/zmiany-klimatu-przesuwaja-pozycje-bieguna-polnocnego

Do tego trzeba dodać skażenie środowiska, huragany i cyklony, ulewy i powodzie, wybuchy wulkanów, zmiany klimatyczne, wojny i wyścig zbrojeń…
Jest Król Lajszla – Jahwe i stanie się to co zapowiadali prorocy i Jezus oraz moja wizja. Przygotujcie się na zmianę Osi Ziemi i Przyjście Ojca Cywilizacji Króla Lajszla i Syna Jezusa w całej potędze i mocy Kosmicznego Królestwa Człowieka.

Niech tak się  stanie. Alleluja!

Eleonora Zofia Piepiórka
Gdynia 05.03.2018 r.