środa, 21 marca 2012

Prawda o katastrofie w FukushimiePolecam obejrzenie tego dziewięciominutowego filmiku tym, którzy tak bardzo łakną w Polsce elektrowni jądrowych. Niech to obejrzą i zastanowią się, czy warto…


I jeszcze jeden filmik, równie ciekawy:


Nie wierzę za bardzo w spiskowe teorie dr Beina, ale…

Do dziś dnia Japończycy nie opublikowali wyników pomiarów skażenia radioaktywnego… Jak to się ma do wolności informacji??? Czyż nie jest to to samo, co w Czarnobylu? Pamiętam, jak w 1986 roku tzw. „wolny świat” histeryzował i pluł na Rosjan o to, że ukrywali wyniki pomiarów skażeń, a dzisiaj co? „Wolny” świat ukrywa prawdę przed ludźmi, bo rządy – przede wszystkim USA – wspierają lobby atomowe, które chce tylko zarabiać naszym kosztem. Teraz znaleziono w Polsce idiotów, którzy chcą budować elektrownie jądrowe w czasie, kiedy wszystkie cywilizowane kraje je zamykają. No i polscy idioci będą na chama, wbrew woli Polaków, forsować obłąkańczy plan budowy 10 elektrowni nuklearnych a 10 mld PLN (w stanie surowym) każda, wmawiając im, że to tylko i wyłącznie dla ich dobra. A juści!

Jestem tylko ciekawy, skąd rząd RP nr III i 1/2 weźmie na to pieniądze? Komu znowu odbierze, by zrealizować te księżycowe urojenia?