poniedziałek, 5 września 2011

Atlantyda i Agharta (18)

CHIŃSCY NAUKOWCY NA TROPIE KOSMODROMU POZAZIEMIAN

Andy Flemming


Ekipa chińskich naukowców udała się na daleki zachód swego kraju w celu zbadania tajemniczej piramidy, o której miejscowe legendy mówią, że jest ona wieżą startową pozostawioną przez Przybyszów z Kosmosu.

Dziewięciu uczonych pobrało próbki z bryły 50 x 60 m wielkiej konstrukcji, o której mówi się, że jest „reliktem po Obcych” – a która znajduje się w prowincji Qinghai – podała agencja prasowa Xinhua, w dniu 19 czerwca 2003 roku.

Znalezisko to znajduje się w górze Mt. Baigong, są tam trzy jaskinie z trójkątnymi wejściami na fasadzie góry i jest wypełnione czerwonymi rurami, wiodącymi do środka góry i do niedalekiego jeziora ze słoną wodą. Odłamki zardzewiałego żelaza, rury i niezwykłego kształtu kamienie leżą porozrzucane na niedostępnym i całkowicie niezamieszkałym terenie.

Mój kolega i obserwator przy Chińskiej Akademii Nauk Społecznych powiedział, że teoria jakoby ta piramida była skonstruowana przez Pozaziemian była niezrozumiała, ale warta sprawdzenia. Agencja prasowa Xinhua nie podała żadnych szczegółów na temat wieku tej struktury oraz żadnych możliwych wyjaśnień, co do natury tej budowli.

Źródło: „UFO Magazine” nr VIII/2003

Przekład z j. angielskiego – Robert K. Leśniakiewicz ©