piątek, 25 marca 2016

Eurofrajerzy i multi-kulti
Pogoda, Przyroda & Jordanoviana: Eurofrajerzy i multi-kulti: Ostatnie dni znów pokazały Europejczykom, że bezpieczeństwo na naszym kontynencie jest iluzoryczne. Bomby w Brukseli uświadomiły ...
Mapki ilustrujące skalę problemu migracji XXI wieku. Niestety - Polska także znajdzie się na szlaku migrujących "uchodźców" i to już w tym roku.


No właśnie - jak na razie Europie niczego nie uświadomiły. Marsze protestacyjne i masówki, pełne kościoły i stadiony, dworce metra i porty lotnicze stanowią kolejny łatwy cel dla muzułmańskich zbrodniarzy przeciwko Ludzkości, szerzących ideologię nienawiści i nietolerancji. Sprzedajni, niekompetentni na zajmowanych stanowiskach politycy z UE nadal sprzyjają inwazji muzułmańskich fanatyków na nasz kontynent. Ilu jeszcze niewinnych ludzi ma zginąć, by władze UE przedsięwzięły jakieś środki zaradcze???

EUROPO ZACZNIJ SIĘ WRESZCIE BRONIĆ - BARBAROS ANTE PORTAS!!! 


Komentarze:

100/100. Rzeczowy i obiektywny komentarz. Kości zostały rzucone, a my, musimy przygotować się na niepewne i ciężkie czasy. Niestety... (Metard)

No niestety masz 100% racji. Ale ta wojna już trwa od 1990 roku: od b. Jugosławii i I Wojny w Zatoce... A my jesteśmy jako strona konfliktu i dlatego obawiam się najgorszego. (Platon)
 
Oczywiście że to nie "urodziło" się teraz. Teraz jedynie "puka" do naszych drzwi i dlatego żarty się skończyły. Niestety, Polska jako kraj cały czas rządzona jest przez poddanych syjonistycznej banksterki. Nawet potencjalny rozpad UE nam nie pomoże, a raczej zaszkodzi. Dłużnik bowiem pozostaje dłużnikiem nawet wtedy, gdy pewne twory geopolityczne przechodzą do lamusa. Zresztą dług mamy nie wobec Unii, a prywatnych banków z Goldman Sachs i JP.Morgan na czele. A oni nie będą się patyczkować. I nie trzeba wysyłać do naszego kraju pułków bundeswehry. Wystarczą odpowiednie klauzule, porozumienia i podpisy, które przesuną polską granicę np. za Nysę kłodzką, oraz odbiorą Szczecin lub Gdańsk. Wszystko w takim bandyckim układzie jest możliwe, dlatego stoimy przed nie mniejszym niebezpieczeństwem niż w 1939r. (Metard)


Znów masz 100% racji. Obawiam się, że tak właśnie się stanie wskutek rządów PO i innych liberalnych POmyleńców, którzy Niemcom pójdą na rękę w przejmowaniu przez nich Polski. (Platon)

 
Wszystko zależy jak się zachowają Niemieccy obywatele. Jak się sami za to nie zabiorą to spłyną w kanalizie. (WojtekOKI)