środa, 18 maja 2016

Nowe ,,czarne chemtrails śmierci'' zabijają nas!

Gary Barnes

Wszyscy widzieliśmy i widzimy chemtrails. Całe nasze życie praktycznie przebiega pod nimi. Rzadko kiedy patrzymy w górę i nie widzimy na niebie trujących śladów krzyżujących się na uprzednio czystym, błękicie. Ale teraz rzecz poszła w jeszcze gorszą i przerażającą stronę. Czarne chemtrails zaczęły się także pojawiać na niebie (normalne chemtrails są koloru białej pary). 
Jaki rodzaj chemtrails rzucają cienie na niebie, ale nie na ziemię? Czarne ślady na niebie są nowym fenomenem, który obserwuje sie coraz częściej na całym świecie…
Na tym zapisie wideo, można zobaczyć czarny chemtrail wykreślony na niebie i potem inny, biały chemtrail biegnie wzdłuż niego. Jak mógł powstać ten cień jeżeli nie ma czegoś, co by go rzuciło? Czego to jest projekcją? Czy to są właśnie drony?

Jak chemtrails spowodowały tornado w Oklahomie 10.V.2016 roku?


Shirley Shaw


Pogodowe wojny.

Od autora wideo: w ubiegłym tygodniu niezwykły grad o wielkości piłek do baseballu leciał dosłownie znikąd, zaś seria tornad starła z powierzchni ziemi kilka miejscowości w kilku stanach. Tymczasem meteorolodzy nadal nie oferują nam wyjaśnień tego, jak i dlaczego może się nam zdarzyć możliwy wir powietrzny inny od tych, które pokazują nam rysunki zygzakującego jet-streamów i oskarżających „gorącą wilgoć” powietrza idącego znad Zatoki (Meksykańskiej). Poszkodowani mieszkańcy tych zniszczonych miast są zadowoleni z tego, ze uszli cało z życiem mając tylko karty Hallmarka i dziękując Bogu za ocalenie z szaleństwa matki natury. Ale jak to zawsze bywa, Matka Natura nie ma z Nim nic wspólnego.  

Moi widzowie wiedzą, że widziałem to wszystko wcześniej. W ciągu ostatnich pięciu lat, nie jest zaprzeczeniem, zmyłką, uchylaniem lub obrazą nie zostały zaczepił się, a ja dość skutecznie przeciwdziałałem im wszystkim, z codzienną niezaprzeczalną rzeczywistością. Dla osób niezaznajomionych z tym faktem, wszystko co trzeba zrobić, to spędzić czas na Operacjach Psychicznych Dezinformacji i Terroryzmu odtwarzania, a zobaczysz dokładnie to, o czym mówię.

Moi widzowie są obznajomieni z faktem, że gdy ktoś „nowy” przychodzi w celu podważenia tej pracy czy negowania rzeczywistości, niezmiennie NIGDY nie patrzy na dokumentację gromadzoną od ponad 50 lat aktywnej globalnej geoinżynierii, albo przeszkadza, w sprawdzeniu mojej jednakowo obszernej dokumentacji dezinformacyjnej i taktyki zaprzeczania. Po tylu latach walki z nimi, powody są dla mnie bardzo oczywiste: to nigdy się im nie zdarza (ponieważ te taktyki są tak bardzo skuteczne w zamykaniu ludziom ust i zastraszenia wszystkich w cyberprzestrzeni), że nie mogłoby być inaczej. Oni po prostu wałkują wciąż ten sam śmietnik, i oczekiwać, że zadziała to na mnie zastraszająco.

Jednak nie jestem - w ogóle - jak wszyscy. To nie jest mój egoizm i próżność, to jest udokumentowane i wielokrotnie ilustrowane – i takie są fakty. Jak często mówię, rozumiem globalny systemu geoinżynierii, tak jak rozumiem, silnik spalinowy. Próby zaprzeczenia istnieniu globalnej geoinżynieria jest odpowiednikiem zaprzeczenia istnienia silnika spalinowego. Tak czy inaczej, jest jak powiedziałem... Widziałem i słyszałem wszystko.

Ale dla tego „profesora” i kogoś tam jeszcze, kto chce nam wmówić, że silniki spalinowe nie istnieją – mam parę dobrych rad. Zanim zaczniecie rzucać łopatą stosy „gorącego i wilgotnego” nonsensu na mnie, za co najmniej jeden z moich filmów. Jak to jest w przypadku tego filmu to stwierdzisz, że cokolwiek zrobisz by zaprzeczyć udokumentowanej przez satelity 50-letniej rzeczywistości nie ma najmniejszego sensu – w najmniejszym stopniu.   


Moje 3 grosze
Przyznam szczerze, że dawno nie oglądałem tak bezczelnie i tak nachalnie wciskanej ludziom ściemy! Nie rozumiem, jak ludziom można wciskać taki kit! No cóż – prawdą jest, że Amerykanie to głąby, bo trzeba być głąbem, by bezkrytycznie przyjmować za prawdę te brednie wyssane z palca jakiegoś cwaniaka.


Dlaczego?


Już wyjaśniam: te „czarne” chemtrails to są zwyczajne smugi kondensacyjne widoczne w warunkach świetlnych – najczęściej wtedy, gdy samolot leci już w cieniu Ziemi i smugi są widoczne na tle nieba jako ciemne pasy pary wodnej. Podobnie wygląda sprawa z cieniami chemtrails – bo to są tylko cienie rzucane przez smugi oświetlone przez Słońce z góry na warstwę wilgotnego lub zapylonego powietrza albo cienką warstwęchmur – i to wszystko. Takich zdjęć i ujęć widziałem na kopy, sam też zrobiłem kilka. I to cała tajemnica „czarnych chemtrails śmierci”. Dziwię się tylko ludziom, którym nie chce się nawet ruszyć głową by pomyśleć, ale cóż – dla amerykańskich wieśniaków i mieszczuchów „chemtrails śmierci” zastąpiły inne sensacje dnia – w tym UFO… - no i są doskonałą zasłoną dla innych nieczystych machinacji np. wojska czy USAF, o siłach kosmicznych nie wspominając, bo to oczywiste.
    

Co do wywoływanych przez chemtrails tornad… Samo zjawisko jest jeszcze mało zbadane i niewykluczone jest to, że zwiększona ilość pary wodnej z contrails w powietrzu na dużych wysokościach może przyczynić się do rozwoju chmur kłębiasto-deszczowych, burzowych, a co za tym idzie do powstawania tornad – z tym się mogę zgodzić. Ale to wcale nie oznacza, że winne temu są chemtrails – a jeżeli nawet takowe istnieją, to nie wywołują więcej burz i tornad, niż zwykłe contrails… 


Z drugiej strony geoinżynieria jest możliwa i to jak najbardziej, jednakże jest to raczej bardzo drogi biznes, na który niewielu może sobie pozwolić. Czy stać na to USA i czy Amerykanie w ten sposób chcą rozregulować klimat naszej planety? – poważnie w to wątpię choćby dlatego, że każda zmiana pogody odbija się na całej Ziemi. Wściekłe mrozy i opady śniegu w USA i Kanadzie w kilku ostatnich zimach oraz wielkie upały w lecie są dowodem na to, że zmiany wielkoskalowe są na razie nieziszczalnym marzeniem. Ale to stronników Spiskowej Teorii Dziejów już nie obchodzi. Oni wiedzą, że jest tak a nie inaczej, a kto jest przeciw ten kiep…  


To oczywiste, że zwolennicy STD będą zaciekle bronić swych racji – dla nich to też jest dowodem na istnienie geoionżynierii, a że uderza ona w kraj, który ją stosuje? To już specjaliści od spisków i knowań pomijają dyskretnym milczeniem…


A jak na razie, to geoinżynieria w lokalnym stopniu nieźle wychodzi Rosjanom, którzy zawsze na 1 i 9 Maja mają w Moskwie cudowną pogodę, co zawsze irytuje ich wrogów i nieprzyjaciół…  
         

Teksty i filmy:
 
Przekład z j. angielskiego – ©Robert K. Leśniakiewicz