czwartek, 12 maja 2016

UFO nad lotniskiem Moskwa-WnukowoUFO nad lotniskiem


Anastazja Nowikowa

Samolot pasażerski napotkał UFO w okolicy portu lotniczego Moskwa-Wnukowo. To był kwadratowy aparat latający nie podobny do balonu czy kwadrokoptera (czterośmigłowy dron – przyp. tłum.)
Piloci lecącego z Krasnodaru samolotu pasażerskiego zauważyli na podejściu do stołecznego portu lotniczego Wnukowo… Nieznany Obiekt Latający!
Piloci opowiadali potem, że był ta jakiś kwadratowy obiekt, który nie przypominał balonu czy kwadrokoptera. NOL – wedle ich słów – nie przejawiał agresywnych zamiarów.
- To było na pewno UFO. Zauważyliśmy go na wysokości 3000 m. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze. Wylądowaliśmy bez problemów – opowiadała załoga stratolinera agencji Interfaks. 
 


Informacja agencji Informwiest


Samolot spotkał UFO koło portu lotniczego Wnukowo. W minioną niedzielę – 8.V, nieopodal stołecznego portu lotniczego Wnukowo, samolot spotkał się z Nieznanym Obiektem Latającym. UFO zaobserwowała załoga samolotu pasażerskiego Airbus, który leciał rejsowo do Moskwy z Krasnodaru. Poinformowała o tym w dniu 9.V Agencja Prasowa Nowosti powołując się na źródła.
Według tej informacji, w czasie przygotowań do lądowania na lotnisku Szeremietiewo, kiedy samolot podchodził do strefy powietrznej lotniska Wnukowo, na wysokości ok. 3000 m, piloci zauważyli jakiś aparat o kształcie kwadratu. Obiekt ten nie był podobny do dronu czy balonu. Lotnicy natychmiast powiadomili o tym fakcie dyspozytora w wieży kontrolnej.
Jak oznajmiło źródło informacji, NOL nie podszedł na zbliżenie z samolotem i nie przejawiał żadnych agresywnych zamiarów. W rezultacie tego, samolot spokojnie wylądował na lotnisku Szeremietiewo o godzinie 17:30 MSK – jak podał stołeczny port lotniczy.  


 
Tajemniczy NOL nad Wnukowem zaszokował pilotów z krasnodarskiego Airbusa


Kwadratowy obiekt latający był zaobserwowany przez rosyjskich pilotów w czasie lądowania. W pobliżu portu lotniczego Wnukowo piloci rosyjskiego samolotu pasażerskiego zauważyli zagadkowy obiekt. O spotkaniu Airbusa z UFO informuje Agencja Interfaks powołując się na kontrolerów lotów na Wnukowie.
Odnotowano, że NOL był kwadratowym i miał kształt wyraźnie odróżniający go od balonu czy dronu.
- Kiedy samolot przygotowywał się do lądowania na Wnukowie na wysokości 3000 m, załoga zauważyła koło samolotu kwadratowy obiekt latający nie podobny do balonu czy czterosilnikowego dronu – powiedział informator agencji.    
Samolot nadleciał nad Moskwę z kierunku SW poprzez rejon portu lotniczego Moskwa-Wnukowo przed skrętem na pas Szeremietiewa. Maszyna, jak to było w rozkładzie lotów, wylądowała w miejscu przeznaczenia o godzinie 17:30 MSK.
Jakiś tydzień wcześniej w Melbourne kilku świadków zaobserwowało UFO, który w czasie swego lotu zmieniał kształt.
W kwietniu także opublikowano sensacyjne kadry przelotu dwóch ogromnych UFO koło Słońca.   
  
Źródło – „Komsomolska Prawda”


Lecący na Wnukowo samolot zaobserwował UFO


Niedaleko od portu lotniczego Moskwa-Wnukowo lecący z Krasnodaru Airbus napotkał w powietrzu Nieznany Obiekt Latający kwadratowego kształtu – przekazuje Intarfaks powołując się na źródło w służbach kontrolerskich tego portu lotniczego.
- Kiedy statek powietrzny przygotowywało się do lądowaniu we Wnukowie, na wysokości ok. 3000 m, załoga zauważyła w pobliżu samolotu kwadratowy obiekt latający, nie podobny ani do balonu ani do czterosilnikowego drony – powiedziało źródło.  

 

Przekład z j. rosyjskiego – ©Robert K. Leśniakiewicz