wtorek, 8 listopada 2011

Jeszcze o NL koło Jowisza i DD nad Guam
UFO/NL nad Osaką

UFO nad Guam


W odpowiedzi na moją informacje o wczorajszej obserwacji dwóch jasnych obiektów zaobserwowanych w okolicach planety Jowisz, z Japonii otrzymałem podobna informacje od Pana Kiyoshi Amamiya z Tenri k./Nara. A oto i ona:

Dziękuję bardzo za Twój raport.

U nas zaobserwowano pojawienie się UFO koło Jowisza z dwóch miejsc w Osace. Dwa Nocne Światła były obserwowane w dwóch miejscach w Osaka w dniu 6 października 2010 roku, w godzinach 18:45 - 18:50 JST (09:45 GMT).

Jeden świadek widział je z Settsu, drugi z Odsaka Castle Park. Udało mu się sfotografować ten fenomen przy pomocy kamery video (zdjęcia i szkice w załączeniu).

Pozdrawiam - Kiyoshi Amamiya

Czyżby jednak były to jakieś Nieznane Obiekty Kosmiczne? Oczywiście istnieje taka możliwość. Czekam zatem na inne relacje o tej i innych obserwacjach nocnego nieba.

Natomiast od naszego Polonusa z Tokio Pana Pawła Kamińskiego (starsi Czytelnicy pamiętają jego udział w dochodzeniu m.in. w sprawie Incydentu Gdynia’59 przeprowadzonego przez NHK TTV Chanel 8 w latach 90. ub. stulecia) otrzymałem zdjęcie UFO, które wykonał on był na wyspie Guam w tym roku. UFO jest widoczne na tle burzowej chmury. Zdjęcie wykonano w dniu 7 sierpnia 2011 roku, o godzinie 17:08 JST. Obiekt na zdjęciu w powiększeniu przypomina lotnię czy inny trójkątnego kształtu pojazd powietrzny, ale trudno jest wyrokować, co właściwie Pan Kamiński widział i sfotografował, dlatego jest to UFO…

Czekam więc na dalsze informacje.