poniedziałek, 10 listopada 2014

Co znajduje się pod Kalifornią?

Tajemnicze wejście pod kontynent północnoamerykański w wodach Pacyfiku

Ogromne podwodne wejście znaleziono u wybrzeża Malibu, CA w okolicy Point Dume, co okazało się Świętym Graalem dla badaczy UFO i USO, którzy szukali czegoś takiego od 40 lat. Płaskowyżowa struktura o rozmiarach 1,35 x 2,45 mi/2,16 x 3,92 km znajdująca się 6,66 mn/12,3 km od lądu, natomiast wejście pomiędzy wspornikami ma 2745 ft/915 m szerokości i 630 ft/210 m wysokości. To jest właśnie coś takiego, co wygląda na strop chroniący przed bombami atomowymi o 500 ft/~170 m grubości.
(Znajduje się ona na 33°59’56,97” N - 119°01’56”,33 W – przyp. tłum.)

Odkrycie zostało dokonane przez Maxwella, Dale Romero i Jimmiego Churcha – gościa programu „FADE to BLACK” w Dark Matter Radio Network w poniedziałek, 12.V.2014 roku i zaanonsowanego na Facebooku, Twitterze i Church’s Radio programie z dnia dzisiejszego. (21.V.2014 r.)

Ta podwodna baza z wieloma obserwacjami UFO i USO była tajemnicą od wielu lat. Wykonano wiele zdjęć tych obiektów, ale wejście do niej pozostało tajemnicą – aż do dziś dnia. Wejście to może pomieścić atomowe okręty podwodne i duże, aktywne UFO/USO i może prowadzić do wielu wojskowych instalacji we wnętrzu Stanów Zjednoczonych, takich jak China Lake Naval Base pośrodku pustyni Mojave czy Naval Undersea Warfare Center w Hawthorne, NV, pomiędzy Las Vegas a Reno.Na zdjęciach widać jego lokalizację w stosunku do linii brzegowej Kalifornii, L.A. i  jego naturalne otoczenie, które w ogóle nie pasuje do otoczenia… - poprzez swą, wielkość. Filary wspierające wejście mają ponad 600 stóp wysokości. Malibu, jest znane ze swego scenicznego piękna oraz jako naturalne środowisko słynnych i bogatych. Niewielu ludzi wie, że jest to także kraina UFO.

W późnych latach 50., jak mój sąsiad i jego znajomi obserwowali słońce zachodzące za Oceanem Spokojnym, zauważyli oni trzy jasno świecące NOL-e, wylatujących z wody z ogromną prędkością, a potem na kilka minut zawisły nad Santa Monica, zanim znikły im z oczu.

Moja rodzina wprowadziła się tam około 1962 roku. Mamy tam wspaniały widok na plażę Zuma Beach od frontu i na góry z tyłu domu oraz na gwiaździste niebo w każdą noc. W latach 60., ludzie widzieli niejednokrotnie UFO latające nad Malibu, ale wielu z nich ćpało halucynogeny w tych czasach. Jednakże we wczesnych latach 70., całe rodziny szły na plażę w okolicach Point Dume, by podziwiać  wielokolorowe NOL-e na nocnym niebie, a które potem zapadały pod wodę.


UWAGA: Wszystkie ilustracje z GoogleEarth.

Przekład z j. angielskiego – Robert K. Leśniakiewicz ©