poniedziałek, 12 października 2015

UFO nad Chinami (2)Twarde lądowanie NOL-i w Chinach


China UFOs


Trzy NOL-e spadły z nieba na ziemię, wczesnym rankiem w Prowincji Heilongjiang, na północnym-wschodzie Chin. Incydent ten spowodował dochodzenie – jak podaje to chińska agencja prasowa.

Jak doniesiono, kuliste UFO lądowały przy wsiach, o około godziny 06:00 CST, w dwóch okręgach administrowanych w mieście Qoqihar. Kilku miejscowych zameldowało, że widzieli kulę ognia lecącą przez niebo i uderzającą w ziemię – jak powiedzieli przedstawiciele lokalnych władz.

Jeden z tajemniczych obiektów został znaleziony na grządce z warzywami. Wieśniacy sfotografowali ten dziwny, kulisty obiekt. Jedno ze zdjęć ukazuje rozbity obiekt w dziwnymi zębami jak u piły otaczającymi całą strukturę.


Dwa inne obiekty wylądowały w innym okręgu i – jak opowiadano – wyglądały podobnie do tego pierwszego. Wedle doniesień – władze otoczyły miejsca impaktów kordonem w celu dokładnego zbadania spadłych obiektów.

Z ostatnich doniesień wynika, że Rosja potwierdziła katastrofę swej rakiety Proton-M, która wynosiła na orbitę satelitę komunikacyjnego AM4R ponad terytorium Kazachstanu w piątek, który eksplodował w 9 minut po starcie.


Rosja zapewnia, że szczątki rakiety i jej ładunku nie wyrządziły żadnych szkód. To zaś spowodowało wzrost spekulacji o tym, NOL-e, które rozbiły się w dwóch chińskich okręgach są de facto pozaziemskiego pochodzenia. Jednakowoż, kilku mieszkańców wierzy w to, że 5 UFO wylądowało w miejscach, gdzie spadły zagadkowe obiekty były w rzeczywistości częściami rakiety, które mogły spowodować szkody.  

     

Przekład z j. angielskiego – Robert K. Leśniakiewicz ©