niedziela, 18 grudnia 2011

Raport z Międzynarodowego Kongresu Ufologicznego w Hong Kongu (2)

Kiyoshi Amamiya


Mój referat nr 2.Relacje o UFO w historii Japonii

W tym referacie użyłem prezentacji PPT z 26 slajdów zdjęć i rysunków.

Studiując historię możemy osiągnąć wiele informacji o obserwacjach UFO w dawnych czasach. Czy dawne i dzisiejsze NOL-e to jeden i ten sam fenomen? Czy rasa ludzka ma także taki sam intelekt? Co przedstawiają zapisy z Przeszłości? Rysunki, zapiski, notatki… Dawniej zapisywano wszystko, co ważne w kamieniu. A teraz my możemy odczytywać przekazy z Przeszłości.

Badacze UFO podzielili nasze czasy na „przed Arnoldem” i „po Arnoldzie”[1], a gdzieś pośrodku i „Foo Fighters” – ognistych wojownikach – z francuskiego foo (feu) – ogień. W slangu żołnierzy Japońskich Sił Samoobrony (JSDF) UFO nazywa się „ognistymi kulami”, „ognistymi strzałami”, „bańkami mydlanymi” czy „latającymi meduzami”.

Słynny japoński malarz Toya-Banzan namalował ten obraz. Widział on ten fenomen nad miastem Kazuno.

Ta tajemnicza chmura została zarejestrowana i opisana w zapisach astronomicznych.

Płonaca czerwienią chmura latała podobnie jak motyl, a potem wleciała wewnątrz chmury w kształcie ciemnego cygara.

Następnym jest opis słońca, które jednocześnie pokazało się na południu, północy, wschodzie i zachodzie!

Ta obserwacja pochodzi z kroniki Buko. Widział on formację NOL-i w kształcie gwiazdy.

Ten obrazek pokazuje niezwykłą chmurę. Poruszała się ona jak wąż. Z kolei te chmury poruszały się jak niektóre ryby.

Cesarz Kazan jechał po ciemnej już drodze pod palankinem, kiedy pokazała się na niebie niezwykła chmura świecąca czerwonym światłem.

Dawno temu pisarze i uczniowie odnotowali tajemnicze zjawisko, które pojawiło się na niebie. Tutaj mamy zapis obserwacji tego świecącego obiektu w czasie trzęsienia ziemi.

Światło w kształcie kręgu pojawiło się znienacka, a w nim widoczna była ludzka sylwetka.

Koło otoczone płomieniami. Biała rura. Były one narysowane przez nieznanego malarza.

Te cztery rysunki obrazują religijne przeżycie: obłok widziany w Izumo; światło wyglądające jak słońce, które spłynęło z góry Miwa; latający humanoid widziany nad świątynią Horyu-ji i wreszcie humanoid latający na kręgu.

Ludzie mieszkający na wybrzeżu modlą się do Boga o swe bezpieczeństwo. Kiedy wydawało im się, że statek już stał się wrakiem z powodu sztormu, jego załoga została uratowana przez światło. Ocaleli z tej katastrofy zamówili obraz wotywny.

To są ruiny, które w Japonii nazywane są Dekoracyjnymi Grobami. Jest to sztuka kamieniarska z prefektury Fukushima. Na tych petroglifach widzimy trzy wyryte spirale i ludzi. Ludzie trzymają się za ręce i patrzą na spirale.

Ten stary rysunek jest porównywany do współczesnych wizerunków UFO. Takie spiralne UFO widziano nad Chinami w 1981 roku.

Japońskie Kyushu nazwano „Krajem Ognia”. W starej Księdze „Judoki” pisze o świecącym obiekcie. Tajemniczy płomień opada w dół na szczyt góry.

Ten fresk obrazuje osobę, która wita siedem słonecznych kręgów. Teraz te słoneczne kręgi nazywamy dyskami.

Na zdjęciu widzimy tajemniczy ogień „Siranui”.

To jest zdalnie sterowane małe UFO. Sądzimy, że ktoś widział typowy BOL w czasie lotu.

Płomień i zewnętrzne światło są takie same. Zjawisko wystrzeliło poziomy promień „światła”. To pulsujące światło można nazwać ogniem.

Obraz ten przedstawia standardowego NOL-a i „statek matkę” w kształcie cygara – CUFO (CNOL). Wszystkie te tajemnicze dyski, „słońca”, „ognie” czy „Siranui” są – jak mi się wydaje – pojazdami przybyłymi z Kosmosu.

CDN.


[1] Mowa oczywiście o słynnej obserwacji Kennetha Arnolda stada 9 UFO nad Górami Kaskadowymi w dniu 21 czerwca 1947 roku.