wtorek, 8 września 2015

Hitlerowskie UFO... (4)4.     Najbardziej szalony sen Führera

Tą informację ujawnił wywiad Stanów Zjednoczonych w listopadzie 1967 roku. Informacja ta stanowiła część tajnych akt znanych pod kryptonimem Hitler’s Wildest Weapon.

Tak naprawdę, to było aż dwanaście tajnych broni Hitlera. Pierwszą z nich był właśnie latający dysk. Adolf Hitler planował użycie wszystkich dwunastu tajnych broni przeciwko siłom Sprzymierzonych.


4.1.              Japoński współudział


Członkowie japońskiego najwyższego dowództwa desperacko próbowali nawiązać bliższe stosunki z Führerem. Wyczuwali oni, że jeżeli Hitler wygra wojnę w Europie, to potem użyje wszystkich dwunastu rodzajów „cudownej broni” na Dalekowschodnim Teatrze Działań Wojennych i udostępni je sojusznikom, jakimi byli Japończycy.

Nie wiedzieli jednak o tym, że Hitler im nie dowierzał i nie zamierzał dopuszczać ich do spółki po zwyciężeniu Aliantów – ani w Europie, ani gdziekolwiek indziej.


4.2.            Dwanaście broni


A oto lista dwunastu śmiercionośnych broni, które były opracowywane przez niemieckich uczonych:
1.      Latający dysk;
2.     Jednoczęściowy (wykonany z jednej bryły metalu) czołg;
3.     Działo infradźwiękowe;
4.     Laser;
5.      Sztuczne chmury zapalające;
6.     Zdalnie sterowane bomby lotnicze;
7.      Odpalane elektronicznie bomby paliwowo-powietrzne;
8.     „Inteligentne” pociski artyleryjskie;
9.     Elektromagnetyczna rakieta KM-2;
10. Promienie paraliżujące istoty żywe;
11.   Elektroniczne pioruny kuliste;
12.  Latające pojazdy o różnych kształtach: kul, rur, elipsoid, itd. itp.

Te rodzaje broni były widziane przez żołnierzy sił Sprzymierzonych w ich wczesnych stadiach eksperymentalnych – jednakże żaden z nich nie wyszedł poza stadium eksperymentu. Specjaliści niemieccy, którzy nad nimi pracowali, uciekli do Ameryki Południowej tuż przed zakończeniem II Wojny Światowej.[1] Ich celem było dokończenie prac nad latającymi dyskami i wprowadzenie ich na światowe rynki.

Od czasu do czasu ludzie donoszą o spotkaniu któregoś z nich na terenie Ameryki Pd., i o nawiązaniu z nimi osobistego kontaktu.

Jak na ironię, informacja ta przeniknęła do prasy w roku 1982 i została powtórzona w wielu gazetach całego świata.


4.3.             Krąg osobistych przyjaciół Hitlera


W kręgu osobistych przyjaciół Hitlera znajdowali się: jego osobisty adiutant – Obergruppenführer SA, płk [Wilhelm] Brückner, oficer prasowy – Otto Beitrich, fotograf – [Heinrich] Hoffman, lekarz osobisty – dr Theo Morrel, ordynans – Hansgeorg Schulz, oficer łącznikowy Wehrmachtu – [Rolf???] Engel, osobisty chirurg – dr [Karl] Brandt, drugi osobisty adiutant – SS-Obergruppenführer [Julius] Schaub i doradca – [???] Wunsche.

To właśnie ci ludzie dawali Hitlerowi większość informacji i porad w zakresie prac nad tymi narzędziami zniszczenia.


---oooOooo---

CDN.
[1] Autor nie pisze nic o tym, ze wielu z nich zostało przejętych przez wojskowe misje USA i pracowało dla tego kraju, mimo nazistowskiej przeszłości i przynależności do zbrodniczej organizacji, jaką była SS.