środa, 9 września 2015

Hitlerowskie UFO... (5)5.     Latające dyski i V-7


Zgodnie z oświadczeniem dr Klassa, Niemcy planowali zbudowanie floty dyskokształtnych pojazdów latających, które miały zespoły napędowe w postaci kilkunastu śmigieł umieszczonych na obwodzie, w dolnej części spodka.    

Hitlerowscy uczeni wypróbowali przeciwrotacyjny system śmigieł, ale szybko go zarzucili, bowiem moment pędu śmigieł udzielał się całemu pojazdowi, który wkrótce zaczął się kręcić w kierunku odwrotnym w stosunku do obrotowego ruchu śmigieł, co uniemożliwiało jakikolwiek ruch postępowy całej konstrukcji.


5.1.        Narodziło się V-7


V-7 nie było żadna rakietą, ale dyskokształtnym pojazdem. V-7 było czymś diametralnie różnym od konstrukcji Heimerballa i Schriewera.

Dyski Heimerballa i Schriewera miały widoczne elementy napędowe – V-7 nie miało czegoś takiego. W ogóle V-7 był zupełnie różny od wszelkich pojazdów, które były wynalezione i wypróbowywane w Niemczech w tym czasie.

V-7 miał rotujące rury z kręgiem jaskrawych płomieni, które dawały wrażenie jasno świecącego dysku – owego biblijnego „koła w kole”.  

Związek Radziecki ma teraz w swym posiadaniu sprawny model V-7, być może nawet jest ich kilka. Jeśli ZSRR zamierza udoskonalać V-7, to Rosjanie nie mają szansy na to, że dokonają tego niepostrzeżenie dla osób postronnych.


5.2.       Konstrukcja latającego dysku


Zgodnie z prof. Hermannem Klaussem, badania nad latającymi dyskami są prowadzone przez Niemców w Południowych Andach w Ameryce Łacińskiej.

Doniesienia o NOL-ach wciąż napływają do nas za pośrednictwem różnych mediów – zwłaszcza meksykańskich. Mówi się i pisze o „dymiących dyskach”, które stanowią unikalną formę NOL-i.

Na czym polega ich unikalność? Polega ona na tym, że te NOL-e wydzielają kłęby dymu, pomarańczowe płomienie i na dodatek silnie hałasują – czego nie obserwuje się u „zwykłych” UFO.


5.3.       Tajne bazy hitlerowskie


Informacje zebrane przez światowe centrale wywiadowcze wskazują na to, że istnieje dziewięć tajnych baz hitlerowskich, gdzie buduje się i obsługuje dyskokształtne aparaty latające.

A oto wykaz tych miejsc:
1.      Rejon Południowych Andów;
2.     Prowincja La Pampa w Argentynie;
3.     Trójkątny obszar pomiędzy Bahia Blanca, Cordoba i Salta w Argentynie;
4.     Chile;
5.      Taormina na Sycylii, Włochy
6.     Johannesburg, RPA;
7.      Jezioro Tajmyr na płw. Tajmyr, ZSRR dzisiaj Rosja;
8.     Mediolan, Włochy;
9.     Reno, NV, USA.

Do tego należałoby dodać także:

10. Bliski i Środkowy Wschód (Syria, Jordania, Egipt, Iran, Irak);
11.   Australia
- gdzie ukrywali się po wojnie hitlerowscy zbrodniarze.[1]    


---oooOooo---

CDN.[1] Przypis tłumacza.