poniedziałek, 21 września 2015

UCHODŹCY - tego nie pokazują mędia głównego ścieku...

Pogoda, Przyroda & Jordanoviana: UCHODŹCY - tego nie pokazują mędia głównego ścieku...: Szefowa obozu dla uchodźców zgwałcona przez muzułmańskich imigrantów Muzułmańscy imigranci dopuścili się zbiorowego gwałtu na sze...

Kochani, tekst Roberta jak zawsze mnie poruszył i trudno mi się nie zgodzić z wnioskami, które z niego płyną. Ponieważ mam bardzo mało czasu, aby poświęcić go na dłuższą pisaninę ograniczę się o jednego i tylko w jednej sprawie - broni. 

Obejrzyjcie krótki film, a resztę dośpiewajcie sobie sami, kiedy będzie potrzeba zgodnie z tym czego mnie uczono w przeszłości w obronie rodziny nie zawaham się nawet przez chwilę. Jeden strzał, jeden trup.

https://www.youtube.com/watch?v=68-o36xF8qc

Pozdrawiam.

Arystoteles.

--------

Przerażające jest to, że ta wojna hybrydowa jest w zasadzie wojną wszystkich przeciwko wszystkim, wojna w której nie obowiązują żadne reguły, w której humanitaryzm polega na dobijaniu rannych i chorych. Pod tym względem będzie to wojna okrutniejsza od Wielkiej Wojny i II Wojny Światowej. Próbkę mamy już w Syrii i krajach pod panowaniem ISIS. I znowu jakieś religijne idiotyzmy staną się doskonałym pretekstem do zabijania i niewolenia ludzi. Bo nie ma niczego bardziej nikczemnego od religii, która pozwala na zabijanie innych ludzi tylko dlatego, że wyznają inne brednie. I tak na dobrą sprawę, to III Wojna Światowa już trwa, a rozpętała ją Ameryka w latach 90. XX wieku rozpoczynając konflikt w Zatoce Perskiej. 

Daniel Laskowski 

----------------
Zob. także - http://tokis.pl/newsroom/list-otwarty-polacy-przepraszaja-czechow-slowakow-wegrow-i-rumunow-za-zawstydzajaca-nielojalnosc-naszego-rzadu/

Arystoteles