środa, 31 sierpnia 2011

GMO, chemtrails i Kosmici, czyli chora Teoria MegaspiskuW dniu 31 sierpnia 2011 roku otrzymałem następujący email:

From: freehumanity C (adres znany)
Sent: Wednesday, August 31, 2011 11:29 AM
To: (adresy znane)
Subject: Fwd: GMO cd.
MMS usuwa toksyny i leczy WTC Metody sterowania społeczeństwem
  
Chemtraile rozsiewane są nocą, lecz za dnia również widać niekończące się smugi substancji z samolotów, stopniowo rozszerzające się na niebie. 

Opadając chemtrail zamienia się w sztuczne chmury, nieciekawie wyglądające płaskie, szare twory nieprzypominające normalnie tworzących się obłoków. 

Niebo zdaje się być szare, bure, a jego naturalny błękit oraz słońce przysłonięte jakby mgłą (kto widział "mgłę" na wyokości kilku tysięcy metrów ...!).

Gdzie podziało się błękitne niebo sprzed lat nastu i więcej?

A my wielce zdziwieni skąd bóle głowy, złe samopoczucie, depresja ... Czy deszczowe chmury występowały tak często 15, 20, 25 lat emu? 

Czy powodowały aż tak negatywne reakcje w ludzkich ciałach i umysłach? 

Potomkowie kapłanów starożytnego Egiptu wraz "arystokracją" wynaturzyli się ciągłymi małżeństwami między członkami własnych rodzin - córka z bratem, ojciec z córką kuuzyni razem ..

Ostatecznie wpadli na pomysł rodem z faszystowskich teorii kto ma przeżyć, a kto zginąć. 

Starają się zatem wytruć większość populacji ziemi, a najlepiej byśmy popełnili zbiorowe samobójstwo, co ułatwi sprawę...  

Zabierają nam nawet słońce przez ciągłe wytwarzanie trujących "chmur", wmawiając nam, że mamy się sami opodatkować nowym podatkiem od emisji CO2, na którym geszeft zrobią oni 

sami... To nie dwutlenek węgla sprawia, że źle się czujemy, a oddycha się ciężko...

TO "wybrańcy" SIEDZą NAM NA KARKACH I KOMBINUJĄ JAK POZBYĆ SIĘ "NADMIERNEJ" POPULACJI.

JEDNĄ Z METOD ICH DZIAŁANIA JEST UDAWAĆ, ŻE DANEJ SPRAWY NIE MA, NP. CHEMTRAILE OFICJALNIE NIE ISTNIEJĄ , A WYBRANI KOMENTATORZY RZECZYWISTOŚCI NABRALI WODY W USTA. 

MÓWIMY SPOŁECZEŃSTWU, ŻE DANA BRANŻA ALBO ZAKŁAD PRZYNOSI STRATY I TRZEBA GO SPRYWATYZOWAĆ (HUTY STALI, CUKROWNIE, CEMENTOWNIE ITD. ITD. ), TZN. SPRZEDAĆ ZA GROSZE SWOJAKOM Z ŻYDO-FASZYSTOWSKIEJ HUCPY... CZYLI PRANIE MÓZGÓW ...

MEDIA SĄ W ICH RĘKACH MOGĄ OPOWIEDZIEĆ KAŻDĄ BAJKĘ, CZYLI WCISKAMY KIT O PROBLEMACH EKONOMICZNYCH NP. USA. JAK DO CHOLERY TAKIE PAŃSTWO MOŻE BYĆ W TAK KIEPSKIEJ KONDYCJI FINANSOWEJ??!! TO KTO MA NIE BYĆ?! I O TO CHODZI, BY WPĘDZIĆ NARODY W SPIRALĘ NIESKOŃCZONEGO DŁUGU.... A WSZELKIE DANE, WYKRESY, OPINIE "EKSPERTÓW" SŁUŻĄ JEDYNIE ZACIEMNIENIU FAKTÓW I PRAWDY, W CELU WYWOŁANIA WRAŻENIA, JAKOBY ISTNIAŁA JAKAŚ INNA PRAWDA, POZA TĄ, ŻE KTOŚ ZAPIERDOLIŁ PIENIĄDZE AMERYKANÓW...

NAJPROŚCIEJ ZAŁATWIĆ WSZYSTKO ZA PLECAMI SPOŁECZEŃSTWA, WŁADZA SOBIE, A NARÓD NIC PRZECIEŻ NIE MUSI WIEDZIEĆ O KLUCZOWYCH DECYZJACH ... VIDE OSTATNIE WPROWADZENIE GENETYCZNIE MODYFIKOWANYCH ORGANIZMÓW DO POLSKI ZA ZGODĄ "POLSKIEGO" SEJMU I SENATU PRZEGŁOSOWANE GŁOSAMI POSŁÓW I SENATORÓW PO ORAZ PSL .......


http://www.youtube.com/watch?v=b-3-nilTzjQ

Dobre wyjaśnienie obecnej rzeczywistości według książki:

http://www.nexus.media.pl/zakupy/product_info.php?products_id=131

Jedna z prostych metod ochrony organizmu przed zanieczyszczeniami i truciznami - naświetlenie tematu.

http://www.gabinetmedycynynaturalnej.pl/MMS---wiecej.php

http://forum.igya.pl/viewtopic.php?f=3&t=123

tym razem coś o MMs skutecznie leczącemu wiele dolegliwości ciała - można kupić gotowy MMS na Allegro.

Opinia znakomitego naukowca w temacie GMO. 

http://www.icppc.pl/antygmo/2011/07/komentarz-prof-tomialojcia-do-wypowiedzi-posla-klopotka/

Prezydent zawetował (jest oficjalnie kryty, jakby co może rozłożyć ręce i udać - nie jego wina...) ustawę o nasiennictwie w obecnej postaci, co oznacza, że wróci ona do przekupn..ch z PO-PSL. Zobaczymy, co postanowią.

Tutaj jak przy korytowi kłamią 

http://ewidentnyoszust.nowyekran.pl/post/22145,gmo-glosami-senatorow-po-psl-przyjeto-haniebna-ustawe-o-nasiennictwie

Poniżej lista głosujących za ustawą wraz z zaznaczeniem osób, którzy zadeklarowali się, że powiedzą NIE haniebnej ustawie i skłamali!! 

http://bezznieczulenia.nowyekran.pl/post/21959,kto-glosowal-za-gmo

A tak na deser dalsze szczegóły WTC 11 września ...

http://czerwonykiel.nowyekran.pl/post/24853,czy-zydzi-wiedzieli-wczesniej

Najgorsze z tego wszystkiego jest to, że człowiekowi czyni zło człowiek, dlatego przegrywamy, również z kosmitami ? ;-)....

http://www.youtube.com/watch?v=SyQxBv-t3iU&feature=related

Proszę nie zdziwić się minutowym wstępem, po którym rozpoczyna się właściwy wywiad opisujący rzeczywistość z trochę szerszego niż ziemski punktu widzenia ...

Kto jest dociekliwy może drążyć temat dalej, jedno jest pewne, żyjemy we wzajemnych powiązaniach z kosmosem ... 

Dopóki nie staniemy jako jedna rasa przeciwko ciemięzcom, dopóty nie będzie dla większości ratunku ...

Przede wszystkim ze względu na tych, którzy oddali duszę za władzę ...

No cóż, zgodzę się co do GMO – to rzeczywiście jest ogromny geszeft, i niejeden polityk wziął ogromną łapówę od koncernów je produkujących. To oczywiste, bowiem GMO to jest wspaniały interes, a pod pozorem wprowadzania nowych technologii produkcji żywności w rzeczywistości można faktycznie osiągnąć absolutny monopol na rynku, bowiem nasiona powstałe z roślin GMO są płone. Nie kiełkują. Kiełkują tylko te, które zostały wyprodukowane przez koncerny drogą inżynierii genetycznej i za które koncerny każą sobie słono płacić. No bo w końcu tylko o kasę tutaj chodzi.

Dodam jeszcze, że w ten sposób można zagłodzić całe narody. Czysto, schludnie i w białych rękawiczkach… To akurat jest możliwe. A do tego dochodzą jeszcze niekontrolowane mutacje genetyczne i powstawanie super-roślin, w tym super-chwastów, z którymi nie wiadomo, jak sobie poradzić.

Co do chemtrails, to nie mam zamiaru dyskutować z tymi idiotyzmami, które się wypisuje po portalach i stronach internetowych. Niektórzy zrobili sobie z chemtrails demona odpowiedzialnego za wszelkie światowe i polskie biedy podobnie jak HAARP. A że HAARP okazuje się NIE BYĆ takim demonem, no to trzeba było sobie znaleźć coś w zamian. No i znaleziono.

Najbardziej z tego wszystkiego bawi mnie to, że skoro ludzie wiedzą o tym, że jesteśmy truci przy pomocy chemtrails, to dlaczego wybierają wciąż tych samych łajdaków, którzy sprokurowali im ten los? Dlaczego nie wspiera się ruchów ekologicznych jak np. Greenpeace czy Zielonych, które protestują przeciwko skażeniu i wyrodzeniu środowiska? To oczywiste – z wygodnictwa. Gdyby przyszło zaprzestać z korzystania z samochodów czy samolotów, albo zamiast ogrzewać mazutem przejść na ogrzewanie słoneczne, to się nie kalkuluje, to są dodatkowe wydatki, więc lepiej bredzić nieprzytomne duby smalone o wszechmocy HAARP czy przewrotności twórców chemtrails – bo to nic nie kosztuje – a nie zamiast samochodem jechać do roboty rowerem. Byłoby to i tańsze i zdrowsze, i wszelkie dolegliwości oraz nadwaga ustąpiłyby same – bez lekarzy i kilogramów połykanych lekarstw, które albo pomagają, albo nie – ale są drogie i na których zarabiają koncerny farmaceutyczne. No, ale to już jest filozofia przerastająca wszelkiego rodzaju „pseudo-eko-wojowników”, którzy wolą walczyć z upiorami swej chorej wyobraźni, niż z autentycznymi zagrożeniami, z których źródeł sami bardzo chętnie korzystają.

Ale co się dziwić, skoro polscy uczeni Chojnie dotowani przez koncerny produkujące GMO ochoczo pieją peany na cześć inżynierii genetycznej i rzekomych korzyści, które przyniesie wprowadzenie na polskie pola roślin GM. Ci ludzie są adwokatami diabła, któremu na imię mamona. To zresztą wychodzi na każdym kroku także przy forsowaniu innych anty-ekologicznych programów, jak chociażby budowy w Polsce 10 elektrowni jądrowych. Opowiadają bajeczki o korzyściach z polskiego atomu skrzętnie omijając tematykę katastrof na Three Mile Island, w Czarnobylu czy ostatnio w Fukushima…  

Jak dotąd zresztą, w publikacjach mi nadsyłanych przez zwolenników istnienia chemtrails, nie doczytałem się jednego – a mianowicie tego: CZYM jesteśmy truci? Mówi się same ogólniki o narkotykach, psychotropach, itd. itp. – ale nigdzie nie padają nazwy czy wzory chemiczne tych cudownych specyfików! A tak – cudownych, bo co to za środek, który wytrzymuje wysokie temperatury w komorach spalania silników odrzutowych? Nie dość, że wytrzymuje, to zachowuje swe toksyczne właściwości???

Tak już nawiasem, to wszystkim apologetom i stronnikom tych chorych teorii proponuję przeczytać opowiadanie Stanisława Lema pt. „Kongres futurologiczny”, w którym z niezwykłą przenikliwością prorokował ni mniej ni więcej, tylko… - rewolucję psychemiczną, która opierała się na tym, że ludzie poddawani nieustającemu działaniu środków halucynogennych stracili poczucie rzeczywistości i świat przez nich postrzegany różnił się od tego realnego o sto osiemdziesiąt stopni.

I jeszcze a propos prac Stanisława Lema, to w swej „Podróży dwudziestej pierwszej Ijona Tichego” przewidział on także skutki wprowadzenia w życie technik inżynierii genetycznej, co doprowadziło do totalnego zwyrodnienia wszystkich organizmów żywych i przejęcie władzy nad planetą przez mutanty i roboty, dla których zwykły ludzki wygląd był wysoce… niecenzuralny. Jaka szkoda, że w naszym kraju ogłupionych przez media przeżuwaczy telewizyjno-tabloidalnej papki mało kto czyta (i rozumie!) książki Stanisława Lema!... Ale właśnie do tego doprowadziły nas tzw. „przemiany ustrojowe” w Polsce, których 31. rocznicę teraz fetują ci, którzy po plecach polskich robotników dorwali się do żłobu i koryta, i którzy żyją zgodnie z zasadą apres nous, le deluge… - a co za tym idzie mają gdzieś filozofię, ekologię, moralność i Polaków też.