wtorek, 16 sierpnia 2011

UFO-Patrol 2011 w Górach SowichPisze Adam Piekut:

Witam,

- proponuję na wrzesień wypad w Góry Sowie, po raz kolejny. 2009 i 2010 zaliczam do udanych. Tym razem planujemy jeszcze więcej czasu spędzić w terenie na pieszych wędrówkach. Wstępny termin 23-25. września, z bazą noclegową w schronisku Andrzejówka k. Wałbrzycha lub w terenie pod namiotami. Koszty symboliczne, wg cennika noclegowego+własne wyżywienie + własny dojazd.

Poza krążeniem po lasach w poszukiwaniu "nowości" z kompleksu Riese, będzie okazją do dyskusji, wymiany poglądów i informacji na wszelkie inne tematy z "pogranicza".

Proszę do końca września zgłaszać chęć udziału w ekspedycji lub jakieś ewentualne uwagi co do zmiany terminu, miejsca noclegu, programu itp. itd. i wszelkie inne uwagi. Odpowiedzi, bez tłumaczenia (bo to nie jest do niczego potrzebne), "Jadę", "Nie jadę",  mile widziane. Od wszystkich adresatów. Ewentualnie "pojechałbym tydzień wcześniej/później". Bez uzasadnień, bo do organizacji czegokolwiek nie jest to potrzebne.

No i proszę dać informację do swoich potencjalnie zainteresowanych znajomych.

* * *

To niniejszym czynię za pośrednictwem tego blogu. Niestety zdrowie mi już nie pozwala na włóczenie się po górach, ale inicjatywa jest ze wszech miar chwalebna i należy ją poprzeć. Ze swej strony życzę wszystkim uczestnikom tej imprezy dobrej pogody i… powodzenia w poszukiwaniach!

Zgłoszenia proszę przesyłać do Pana Adama Piekuta na adres email – piekut@o2.pl