poniedziałek, 7 maja 2012

Bermudzkie piramidy (2)


Sonogram dna Oceanu Atlantyckiego uzyskany przez dr Meyera i jego ekipę. Widoczne są wyraźnie dwa obiekty w kształcie piramid (Internet)
Oto kolejny odcinek na temat znalezienia piramid na dnie Atlantyku, na akwenie cieszącego się złą sławą Trójkąta Bermudzkiego. Przedstawiam Czytelnikom przekład artykułu z jednej z gazet wydawanych na Florydzie:Szokujące odkrycie u wybrzeży Florydy!Nick MannDwie wielkie piramidy odkryto w Diabelskim TrójkącieCzołowy oceanograf twierdzi, że dokonał odkrycia jednej lub dwóch gigantycznych piramid w centrum Trójkąta Bermudzkiego! Będące tak daleko od innych pomników Starożytności, dr Verlag Meyer stwierdził, że będąc zbudowane z czegoś, co wydaje się być grubym szkłem, są one w takim dobrym stanie, jakby były wybudowane w ciągu ostatnich 50 lat.

- Mógłbym spekulować na temat ich wieku przez całe miesiące, ale nie mamy dokładnych i sprawdzonych informacji, i mieć nie będziemy póki nie poślemy na dół aparatury badawczej, która umożliwi przyjrzenie się nam temu z bliska – powiedział oceanograf.

- Pomiary wykonane sonarem z powierzchni oceanu wykazują, że dwie piramidy są wielkie i są w niemal doskonałym stanie. Mogłoby to wskazywać na to, że piramidy te zbudowano w ciągu ostatnich 50 lat, a w takim przypadku musimy zadać pytania: gdzie, kiedy i przez kogo. Trójkąt Bermudzki był zawsze spowity w całun tajemnicy – dodał on.- Jeżeli nam się powiedzie, to te struktury pomogą nam zrozumieć i wyjaśnić wszystkie dziwne rzeczy, które maja miejsce tutaj.Dr Meyer znalazł te piramidy w czasie rutynowych pomiarów oceanu przeprowadzonych w połowie kwietnia, ale nie opublikował żadnego oświadczenia, zanim nie dokonał niezbędnych sprawdzeń i weryfikacji danych, co ukończono 29 kwietnia.Jego raport do uczonych i dziennikarzy we Freeport na Bahamach, wraz z mapami i zapisami sonaru, które umieszczają piramidy w odległości 600 mi/~1111 km na wschód od Miami, na głębokości 2000 ft/~667 m. Ponadto sonar wskazał, że podstawa piramidy ma około 667 m szerokości. Ich wysokość wynosi 700 ft/~233 m, co wynosi niemalże dwukrotną wielkość Wielkiej Piramidy (Piramidy Cheopsa) w Gizie, o której zwykło się mówić, że jest największą w świecie.

- To musiała być bardzo rozwinięta technika, przy pomocy której zbudowano te piramidy – powiedział dr Meyer. – Nasze dalsze studia tych budowli dadzą nam możliwość dowiedzenia się czegoś więcej o technologiach i celach, w których wzniesiono je. Najbardziej intrygującym aspektem jest ich lokalizacja i materiały budowlane, z których je wzniesiono. Ktokolwiek lub cokolwiek, kto zbudował je miał o wiele większe osiągnięcia w budownictwie podwodnym, niż my sami. Biorąc pod uwagę przedział błędu, pomiary sonarowe wskazują na to, że piramidy te są wykonane z materiału swą teksturą i gęstością odpowiadające szkłu, co jest czymś nieprawdopodobnym!Dr Meyer uciął konferencje prasową krótko potem, jak zapytano go, czy piramidy te mogły być wzniesione przez Przybyszów z Kosmosu oraz ani nie potwierdził, ani nie zaprzeczył temu, że on i jego ekipa miała Bliskie Spotkanie z lecącym na niskim pułapie UFO, kiedy opracowywała mapę tej struktury przy użyciu sonaru.  Oświadczył on, że zamierza powrócić na to samo miejsce w lecie i ma nadzieję dowiedzenia się w tym czasie czegoś więcej o piramidach z Diabelskiego Trójkąta.

- Kiedy będę miał odpowiedzi, to wy także – zapewnił dr Meyer.Nie pozostało nam nic innego, jak czekać i mieć nadzieję.
CDN. 

Przekład z j. angielskiego –

Robert K. Leśniakiewicz ©