środa, 10 lutego 2016

Fala UFO nad Australią
Uczeni twierdzą, że wybrzeża Australii są gorącym punktem pozaziemskiej aktywności jak donoszą o tym ich mieszkańcy. Na zdjęciu poniżej widzimy UFO sfotografowane w dniu 17.XI.2012 roku, o godzinie 12:32 AWST ponad Darlington, WA.

Dr Gemma Regan, która jest biologiem-antropologiem mówi, że nie jesteśmy sami we Wszechświecie. Będąc matką trojga dzieci porzuciła swoja karierę i poświęciła cały swój czas udowadnianiu istnienia Pozaziemian. Dr Regan mówi otwarcie o obserwacjach i Bliskich Spotkaniach z NOL-ami. 

- Zostałam obudzona przez bardzo jaskrawe niebieskie światło i wysoki, wwiercający się w uszy dźwięk. Zauważyłam cień wchodzących przez okno trzech Istot. Istoty te weszły przez okno i zbliżyły sie do mnie – opowiadała dr Regan. 

Ona spotyka się z podobnie myślącymi Australijczykami, którzy mieli podobne doświadczenia i Sheryl Gottschall jest jedną z nich. Pani Gottschall pobiegła do siedziby UFO Research Queensland z biura znajdującego się w jej podmiejskim garażu.    A oto zdjęcie trójkątnego UFO nad Australią (GoogleEarth) i zdjęcie tego samego terenu z 2015 roku. 

Pani Gottschall siada za swoim dossier każdego dnia, które jest – jak ona to opisuje – uporządkowane ze względu na Obcych. Mówi ona, że jej dossier zawiera dane o obserwacjach UFO i że jest tam ponad 70.000 obserwacji NOL-i każdego roku! 

- Ludzie widzą obiekty owalnego kształtu i widza także światła na nich. Te światła czasami krążą wokół nich i nie poruszają się one jak samolot albo cośkolwiek znanego dla nich – mówi ona.
- Akceptuję to, że jakieś pozaziemskie życie jest w naszym sąsiedztwie. Przybywa ono na planetę Ziemię z wielu powodów i w wielu przypadkach wchodzi w interakcję z ludźmi.

Zgodnie ze statystykami, co piąty Australijczyk miał kontakt z UFO. Mamy wiele doniesień o obserwacjach UFO w całym naszym kraju. Mieszkaniec Wycliffe Well, NT, twierdzi że jego miasto jest jedno z gorących punktów świata pod względem obserwacji NOL-i. 


Dziwne światła są także często raportowane przez mieszkańców Nowej Południowej Walii (NSW) z drogi pomiędzy Dunedoo a Coonabarabran.

Na ujęciach i zdjęciach widzimy jak australijskie UFO zmieniają kształt i kolor.
Kiedy Drew Ryan spotkał nieznane jaskrawy, świetlisty obiekt wiszący nad Australia’s Empire Bay w dniu 2 lipca, szybko złapał go na wideo jak zmieniał swoje kształty i kolory. Dzięki szczęśliwemu zbiegowi okoliczności dla wszystkich fanów UFO, obserwacja Ryana wydarzyła się, kiedy wszyscy świętowali Światowy Dzień UFO.

- Widziałem wiele niewyjaśnionych rzeczy na niebie nad Środkowym Wybrzeżem, ale ostatnio… zaobserwowałem i sfotografowałem wielki świetlisty kulisty obiekt nad Empire Bay – powiedział Ryan reporterowi z „Daily Telegraph”.
- Kula zmieniała kolor kilka razy póki nie stała się pomarańczowa i nie odleciała poruszając się powoli poprzez niebo, potem zawisła (nad portowym miastem) Woy Woy przez jakiś czas – powiedział Ryan. Zobaczcie drugi powiększony zapis obserwacji UFO nadesłany przez Drewa Ryana.Później, po tych wszystkich doniesieniach o UFO wielu ludzi zaczęło patrzeć w niebo z kamerami i aparatami fotograficznymi w pogotowiu. Problem polega na tym, że niebo jest wypełnione większą ilością obiektów, niż to być powinno – a chodzi o drony. Ludzie zauważyli, że w powietrzu pojawiło się wiele cywilnych i wojskowych dronów powodujących wzrost informacji o obserwacjach NOL-i. 

Czy to jest dron, czy bardzo popularne chińskie świecące balony, które często myli się z UFO, Ryan sądzi iż ostatnio wzrosła liczba obserwacji Nieznanych Obiektów Latających.Twierdzi on, że to był 50. obiekt, który sfilmował, i nie było żadnego wyjaśnienia, które pozwoliłoby mu na zidentyfikowanie tego NOL-a, więc ten amatorski fotograf ma nadzieję, że nastąpią dochodzenia na temat tych UFO. 

- Nie mam wątpliwości, że te wszystkie rzeczy latające na niebie nie mogą być wyjaśnione powiedział on. – Obserwacji jest coraz więcej i są coraz częstsze. Chciałbym zobaczyć, czy jakieś realne dochodzenia w tych sprawach mają miejsce. Jako były wojskowy, nigdy nie widziałem czegoś takiego, jak to.      


Przekład z j. angielskiego – Robert K. Leśniakiewicz ©