wtorek, 2 lutego 2016

Śmierć na Marsie

George A. Filler III (MUFON)


Nowe dowody na katastrofę nuklearną na Marsie! W epickiej historii tego odkrycia, zaprezentowano mocne dowody na zniszczenie cywilizacji na Marsie, co stało się z szokującego powodu: dawnej nuklearnej masakry w skali całej planety, co zostawiło trwałe izotopowe ślady niszczących eksplozji, które dotrwały do naszych czasów. Historia opowiedziana przez całą masę danych z Marsa teraz stała się jasna. Mars kiedyś był ziemiopodobny w swym klimacie z oceanami i rzekami i przez długi czas był domem dla życia roślinnego i zwierzęcego – w tym dla cywilizacji humanoidalnej.

Potem – z nieznanych przyczyn – potężna termojądrowa eksplozja zdewastowała centra cywilizacji Marsjan i zdewastowała biosferę tej planety. Największa kosmiczna potęga odkryła cywilizację na Marsie, która zbudowała piramidy i miasta. Mars został zniszczony przez kosmiczna potęgę jak planeta Alderan w filmie „Gwiezdne wojny IV”. Ciemne Siły zniszczyły ich poprzez zrzucenie asteroidy na Północnego Marsa, co spowodowało dwie ogromne eksplozje broni termojądrowych odpalonych w powietrzu i rozpyliły one radioaktywny opad na całej planecie. 

Ale na tym historia się nie skończyła. Ta tragedia może wyjaśnić Paradoks Fermiego – fakt, że Kosmos, który wydaje się być wypełniony życiem i mający tyle planet zdatnych do życia – milczy jak grób. Musimy natychmiast wysłać astronautów na Marsa, w celu zmaksymalizowania naszej wiedzy o tym, co tam się stało i dowiedzenia się, jak uniknąć losu Marsa. Najwidoczniej istnieją jakieś inteligentne siły w Kosmosie, które niszczą prymitywne cywilizacje, kiedy te zaczynają im zagrażać. I najwidoczniej Ziemia znalazła się już na ich celowniku.

Przekład z j. angielskiego – Robert K. Leśniakiewicz ©