środa, 13 kwietnia 2016

Ruiny miasta na Antarktydzie?

George A. Filer III (MUFON)


Kalifornijska TV pokazuje od listopada 2002 roku zapis wideo z misji komandosów US Navy – Navy SEALS, który jest kluczowym elementem historii mówiącej o znalezionych ruinach miasta pod lodami Antarktydy. Rzecznik prasowy tej kompanii – jak się mówi – powiedział wtedy, że:
- Rząd USA oświadczył, że będzie blokował pokazywanie zapisu wideo znalezionego przez ratowników z US Navy na Antarktydzie, a który pokazuje archeologiczne prace prowadzone 2 mi/3,2 km pod lodem Antarktydy. Ekipa Atlantis TV, która nakręciła te ujęcia jest wciąż zaginiona.   

Prokuratorzy z Beverly Hills, gdzie znajduje się Atlantis TV, zaakcentowali to, że pierwszą rzeczą najważniejszą dla tej kompanii jest bezpieczeństwo i komfort jej załogi. Ale oni oświadczyli, że będą się ostro sprzeciwiać wszelkim próbom cenzorowania materiałów, którym jest zainteresowana publiczność. Lodowy kontynent Antarktydy należy do całego narodu i jurysdykcja USA nie ma tam niczego do gadania.
- Te zapisy wideo są dobrem należącym do AtlantisTVpowiedział rzecznik, prasowy tej stacji telewizyjnej. – Myśmy je nagrali i są nasze. I tak czy owak puścimy je w eter. I koniec.

Obserwacje oficerów marynarki wojennej


Dwóch oficerów US Navy, którzy widzieli te taśmy, opisało ich zawartość badaczom z National Science Fundation (NSF) po powrocie na stację Amundsen-Scott na Biegunie Południowym. Jak donoszą źródła ze stacji McMurdo – głównej amerykańskiej bazy na Antarktydzie:
- Oni opowiadali, że widzieli spektakularne ruiny i inne rzeczy, gdzie nie mogli się dostać donosił uczony z NSF. – Złożyliśmy to na karb podzerowej iluzji – powiedział on zanim helikopter z komandosami z SEAL wylądował, zabrał ich i wystartował. Teraz drapiemy się w głowy. Oficerowie z US Naval Support Task Force na Antarktydzie w sposób możliwy do przewidzenia odrzucili tą historię albo fakt posiadania zapisów wideo zrobionych przez zaginionych ludzi z AtlantisTV


Źródła w US Navy powiedziały, że znaleziono te zapisy wideo w opuszczonym magazynie zaopatrzeniowym odległym o 100 mi/160 km na zachód od rosyjskiej stacji Wostok.


Opracowano dzięki „Archeology News Flash”.


Przypis:
Badacze twierdzą, że niemiecka armia wybudowała bazę na Antarktydzie pod koniec II Wojny Światowej, w której znajdowały się UFO.


Moje 3 grosze


Czy pamiętasz Czytelniku opowieści grozy H. P. Lovecrafta, a szczególnie „W górach szaleństwa”, której akcja toczy się właśnie na Antarktydzie? W opowieści George’a Fillera mamy wszystkie elementy tej historii: tajemnicze (pewnie cyklopie) ruiny, tajemnicze zniknięcie ekipy TV, a na dodatek dziwne zachowanie się agencji rządowych. Jednym słowem nic nowego pod Słońcem. Podejrzewam, że jest to dokładnie taka sama story jak ta z odnalezieniem na wodach kubańskich SS Cotopaxi, który zaginął gdzieś w Trójkącie Bermudzkim. A zatem nie ma się co podniecać.

Być może na Antarktydzie znajdują się jakieś piramidy. Ale jak na razie nikt nie potwierdził faktu ich istnienia… Szkoda. 
Co do baz SS na Antarktydzie, to jak na razie też nikt ich nie znalazł. A skoro tak, to trzeba ich poszukać.   

Opinie z KKK

Coś takiego ostatnio trafiłem. Pozdrawiam
http://ligaziemi.blogspot.com/2016/04/ruiny-znalezione-na-antarktydzie.html?m=1 (Dingir)

Faktycznie - bardzo ciekawe! Polecam! (Arystokles) 
Przekład z j. angielskiego - ©Robert K. Leśniakiewicz