czwartek, 6 lutego 2014

Baza kosmiczna Obcych w Himalajach

- Indie odkryły aktywną bazę UFO w Himalajach. Pracujemy z Chinami i ONZ aby opracować plan działania w przypadku najazdu obcych. Nie chcemy aby ludzie się niepokoili. Jesteśmy pewni, że możemy powstrzymać niebezpieczeństwo ze strony kultury pozaziemskiej - powiedział Minister Obrony Indii,  A.K. Antony.


OkolicznościSprawozdania o wzmożonych działaniach wojennych pomiędzy rzekomymi kosmitami oraz chińskimi i indyjskimi siłami zbrojnymi od 1998 roku są sprawdzane przez regionalnych badaczy. Mieszkańcy z obszarów wiejskich są przerażeni widokiem dziwnych statków na niebie tak w dzień jak i w nocy.

Chińskie wojsko zostało wezwane do potwierdzenia dowodów na to, że istoty z innego świata posiadają aktywną bazę blisko granicy z Indiami na niezamieszkanym, górzystym obszarze.

Siły pancerne Armii Ludowej ze względu na utrudnienia wynikające z ciągłych zmian w topografii terenu miały zablokowany dostęp do domniemanej bazy.

Teraz nowe raporty donoszą, że Siły Marynarki chińskiej nieoficjalnie dołączyły do sojuszu z Marynarka USA i Rosji w celu obrony przed wzrostem aktywności obcych, która może być zagrożeniem w programach kosmicznych na ziemi, morzu czy orbicie okołoziemskiej.


UFO widywano w Chinach od tysiącleciUfo i Obcy nie są niczym nowym dla Chińczyków.
Wizyty dziwnych istot są wpisane w historię ziemi smoka.

Statki i dziwne światła były widywane i zgłaszane od tysiącleci. Mówi się, że nawet wielki Dżyngis Khan i jego armia uciekli przed statkami Bogów gdy ci zstąpili na Ziemię.

Wielki Mur Chiński nie wystarczył aby utrzymać w ryzach hordy mongolskie, ale obcy o dziwnych twarzach i sylwetkach przerażały nawet potężnych Mongołów.

Stare dokumenty sugerują, że kiedyś Chiny stoczyły dziką wojnę z najeźdźcami z kosmosu.

Niektóre starożytne pisma chińskie, które poprzedzają ich kalendarz nawet o 300 lat, pokazują, że północne rejony zostały zaatakowane przez siły pozaziemskie. Te obce armie zbudowały piramidy, zniewoliły ludzi i walczyły przeciw trudnym azjatyckim dowódcom wojennym.

Wreszcie najeźdźcy z kosmosu zostali wyparci przez rasę ziemskich (ludzkich) gigantów o rudych włosach.

Niedawno chińscy naukowcy dokonali udarzającego odkrycia piramidy, która może być bardzo stara, nawet z przed  12.000 lat i która zawiera pozostałości po starożytnej kulturze obcych.

Być może piramida była używana jako jedna z baz do najazdów na okolicznych mieszkańców.


Wystraszeni mieszkańcyOsoby z rejonów tak Indii jak i Chin, zostały wezwane przez rządzących aby zbadać i powstrzymać inwazję obcych.

Strona „Zjawy i Potwory” poinformowała, że rządy obu krajów nadal starają się ukryć zwiększone pojawianie się kosmitów w rejonach, które przed wiekami mogły być miejscem wojny pomiędzy obcymi.

W raporcie, w oparciu o informację, która ukazała się w indyjskim dzienniku „Indian NewsPaper – Zjawy i Potwory” pisze:

Wielu badaczy UFO twierdzi, że na dnach oceanów i głęboko pod powierzchnią Ziemi znajdują się ukryte bazy obcych. Konga La doświadcza niezrozumiałych zjawisk i obiektów wychodzących z niedostępnych części gór Himalajów i rządy odmawiają ujawnienia i powiedzenia czym one są.

Niektórzy mieszkańcy się z tego śmieją podczas gdy inni są źli lub wystraszeni.

Wojskowi zachowują prywatność, utrzymują, że ze względów bezpieczeństwa narodowego nie mogą nic powiedzieć. Ale przynajmniej jeden z nich potwierdził, że to są UFO - donosi „UFO Casebook”.

Dużo wskazuje na to, że aktualnie budowana jest wielka baza w twardym andezycie w wysokiej części Himalajów. Budowa trwa na wzniesieniu na niezamieszkanych terenach w pobliżu Indii i Chin

Inną ciekawą rzeczą jest zwiększona aktywność armii Indii i Chin zaobserwowana w tym rejonie

Nieistniejące jezioro


Jednym wywołującym dreszcz wydarzeniem opowiadanym przez tamtejszych mieszkańców pochodzi z rejonów Chin. Według zeznań:

 Chińska Brygada Pancerna, wyposażona w czołgi T-80 otrzymała rozkaz dotarcia do granicy z Ludową Armią Wyzwoleńczą z bazą w Niuke. Kiedy dotarli do miasta Zhada, gdzie w końcowym etapie marszu miała znajdować się podejrzana bazą stało się coś niespodziewanego, przy granicy z Indiami pojawiło się sztuczne jezioro.

Badacze mówią, że: jezioro wypełniło dolinę rzeki Langchui (zwaną Sutlej po stronie indyjskiej) i zagroziło zalaniem przyległych terenów Indii. Zarówno Indie jak i Chiny odmówiły zbadania incydentu.

Wtedy, mieszkańcy z jednej chińskiej wioski poinformowali, ze jeziora już tam nie ma, a to co z niego pozostało nie zagraża mieszkańcom strony indyjskiej

Raporty z tego zdarzenia mówią, że korespondent UFO z Indii, Krishnari Bai Dharapurnanda, powiedział: wydaje się, że kosmici stopili lodowiec i utworzyli tymczasowe jezioro aby zapobiec by chińskie czołgi dotarły do granicy.

Istnieje wiele pogłosek w Indyjskiej Organizacji Badań Kosmicznych (ISRO). Mówi się, że kosmici zdecydowanie planują i budują fort w Himalajach w tylko sobie wiadomych celach.

Intensywna działalność trwa.

Działalność się nasila podczas gdy trzy mocarstwa analizują ewentualną wojnę w przestrzeni kosmicznej. W tym roku jeden z szefów wywiadu amerykańskiego potwierdził, że Chiny przygotowują się do walki w przestrzeni kosmicznej. Może to być częścią planu obrony kraju przed inwazją obcych?

Raporty wskazują, że Rosja i USA również wzmacniają swoje siły militarne do ewentualnych walk w przestrzeni kosmicznej.

Tymczasem Chiny i Indie zobowiązały się do usunięcia potencjalnych wrogich zamiarów.

Czy podejmowane działania do zagrania w szachy wobec pozaziemskiego wtargnięcia odniosą skutek nie wiadomo. Jak wskazują badacze, istoty, które nie pochodzą z Ziemi mogą być tutaj od niepamiętnych czasów, sięgających nawet do początków ludzkości.


Źródło:

Przekład z j. hiszpańskiego – Anna Lorek ©