czwartek, 27 lutego 2014

Radioaktywność zagraża pasażerom stratolinerówAlfred Lambremont Webre


„Radchick”: Katastrofa w Fukushimie spowodowała bezprecedensowy wzrost ilości zawałów serca, nowotworów i symptomów choroby popromiennej u pilotów i pasażerów samolotów pasażerskich. Zob. na YT:  http://www.youtube.com/watch?v=EOtxx7zpyz0&feature=youtu.be
FAQ: Efekty katastrofy w Fukushimie na ludzi podróżujących samolotami pasażerskimi - http://bit.ly/1bK8dld


Vancouver, BC – Być może pomyśleliście, że po ostatnich publicznych wystąpieniach na temat radiacji z Fukushimy na Zachodnim Wybrzeżu USA i Kanady, zagrożenie ogranicza się tylko do przypadków zjedzenia pacyficznych ryb. Tak nie jest.

Christina Consolo – ekspert w zakresie radiologii i gość radiowy także znana jako „Radchick” właśnie udostępniła pierwszy FAQ[1] na temat wpływu efektów katastrofy w Fukushimie na podróże samolotami na całym świecie.


„Radchick’s FAQ”


Ten 25-stronicowy przewodnik jest jednym ze źródeł bieżącej informacji na temat, jak promieniowanie z Fukushimy może wpływać na zdrowie twoje i twej rodziny, gdy podróżujesz samolotem. To są bardzo ważne informacje, które i FAA i linie lotnicze nie udostępniają szerokiej publiczności.
Pomiędzy rewelacjami, które można znaleźć w przewodniku „Radchick’s FAQ” i wywiadzie dla ExopoliticsTV z Alfredem Lambremontem Webre są: 

·        W czasie lotu do Cancun w Meksyku w 2013 roku, w czasie którego „Radchick” wzięła ze sobą licznik G-M i pochłonęła 1/10 dawki promieniowania z ustanowionego przez FAA rocznego limitu napromieniowania, co zmierzyła swoim licznikiem. „Radchick” i jej córka cierpiały potem na niewydolność nerek po tym locie, a wielu pasażerów i członków załogi zdradzało objawy choroby popromiennej. „Radchick” powiedziała TSA, że teraz bierze ze sobą licznik G-M na każdy lot.
·        Zawały i zgony na zawał serca w czasie lotu – Zanim doszło do katastrofy w Fukushimie w dniu 11.III.2011 roku, było tylko 6 udokumentowanych przypadków zgonów pilotów w czasie lotu w pisanej historii lotów pasażerskich. „Radchick” odkryła, że w okresie po katastrofie w Fukushimie istnieje duży wzrost anomalii związanych z chorobą popromienną, takich jak: atak serca, zgon w samolocie, problemy zdrowotne, doniesienia o niesfornych podróżnych (radioaktywność źle wpływa na pracę naszego mózgu). „Radchick” zestawiła te przypadki z doniesień prasowych i skompilowała w swoim FAQ, po raz pierwszy dla szerokiej publiczności, bowiem NTSB nie prowadzi rejestrów medycznych wypadków na liniach lotniczych.
·        Problemy celebrytów ze zdrowiem i nowotworami po katastrofie w Fukushimie – Wielu amerykańskich celebrytów regularnie lata samolotami. W „Radchick FAQ” upubliczniono listę celebrytów, którzy wpadli w kłopoty ze zdrowiem i zdradzający symptomy napromieniowania, dodając ich do wcześniejszej listy, którą ona i niezależna badaczka Leuren Moret opublikowały w 2013 roku. Lista ta zawiera obecnie (wraz z wykazem symptomów choroby popromiennej) np.:

Choroby pojawiające się po długich lotach i wymagających hospitalizowania – Selena Gomez, Rita Ora, Jennifer Lawrence
Utrata wagi, awitaminoza – Denise Richards, Angelina Jolie, Nicole Richie


Polecane źródła:

1.      FAQ: Efekty katastrofy w Fukushimie na podróżujących samolotami – http://bit.ly/1bK8dld
2.    Climate Viewer News – http://climateviewer.com
3.    Aktualne doniesienia w Climateviewer: https://climateviewer.crowdmap.com/reports 
4.       “Radchick” – “Nuked in the Sky” - http://www.youtube.com/user/ichicax4
5.     Christina Consolo (Radchick) at Airline Anomalies Post Fukushima Facebook page: https://www.facebook.com/pages/Airline-Anomalies-Post-Fukushima/354460834693608

[1] Najczęściej zadawane pytania.