wtorek, 18 marca 2014

Program "Star Wars Defense Initiative"George A. Filer III (MUFON)


Czy pamiętacie prezydenta Reagana mówiącego, że program SDI jest przeznaczony do obrony planety (Ziemi), a nie obrony kraju (USA)? To było wtedy, kiedy najprawdopodobniej odcięto mu fundusze na ten cel. Nie sądzę, by obcięto te fundusze. Przetransferowano je do tzw. „czarnej skrzynki”. Sądzę, że Bliskie Spotkania Czwartego Rodzaju (CE4 lub CE-III-G) czyli porwania/wzięcia przez Obcych są prawdziwe i trzymane są w sekrecie dlatego, że nikt nie chce się przyznać do tego, że nic nie możemy z tym zrobić, mimo tego, że strzelamy do Nich od czasu do czasu.
Derrel Sims donosi:
- Mamy ponad dwadzieścia DSP (Defense Systems Program albo Deep Space Platform) satelitów na synchronicznych orbitach… - obserwujących inne satelity, co też one robią?

One mogą obserwować w podczerwieni, ultrafiolecie i świetle widzialnym. To całkiem niezła konfiguracja, jeżeli założymy, że UFO są widzialne w promieniach IR, UV i świetle widzialnym. Ten system satelitów może obserwować obiekty szybkie (UFO i wszystkie obiekty poruszające się szybciej od naszych satelitów) oraz powolne obiekty (które też nie są „naszymi”)… i poruszające się jeszcze wolniej.

System DSP ma zapisy każdego wydarzenia jak te, które wymieniono powyżej (i jeszcze więcej) od czasu swego powstania. Gdyby rząd chciał, to mógłby udowodnić realność uprowadzeń i kontaktu z UFO z Ludzkością, której wielkie oczy omiatają niebo w 12-minutowym cyklu.

Zgadzam się z tym, że SDI to inicjatywa obronna. Jeżeli Obcy chcą naszego materiału genetycznego DNA, to powinni usiąść do stołu negocjacyjnego i targować się o niego. Oni są użytkownikami biorącymi co chcą, bo mogą.


Nie mogę się doczekać czasów, kiedy będziemy mieli możliwość techniczną by rozmawiać z nimi jak równy z równym, choć wątpię by stało się to za naszego życia. Nie będzie to ujawnione także poza nieoficjalnymi kanałami. Wydarzyło się wiele dziwnych rzeczy, które nie można zanegować. To jest największe kłamstwo, jakie kiedykolwiek sprzedano. Widziałem UFO i mój przyjaciel widział statek Obcych z Nimi na pokładzie, który był holograficznie zakamuflowany jako stodoła. On schylił się do ziemi i zobaczył, jak hologram znika odsłaniając statek i Obcych. Oni uciekli bardzo szybko z głośnym hukiem. Osobiście jestem przekonany, że z prędkością wyższą od prędkości światła.

Zob. – www.alien-ufos.com.    US Navy demonstruje nową LBR[1]: P-8A Posejdon


Marynarka wojenna Stanów Zjednoczonych przygotowuje do wyposażenia okrętu USS Ponce w działo laserowe, które może tanio wyłączać z walki drony i  szybkie łodzie.


Przekład z j. angielskiego –
Robert K. Leśniakiewicz ©[1] Laserowa Broń Radiacyjna.