wtorek, 14 stycznia 2014

Promieniowanie postępuje z JaponiiGeorge A. Filer III (MUFON)


Radioaktywna para, która jest wciąż emitowana z Reaktora nr 3 w Fukushima EJ może osiągnąć Zachodnie Wybrzeże Ameryki Północnej na początku tego roku. Poziom radioaktywności wzrasta w zachodnich stanach Stanów Zjednoczonych, aczkolwiek nie osiągnął on jeszcze niebezpiecznych poziomów.

Zrujnowany Reaktor nr 3 i wydobywająca się z niego radioaktywna para

Lekarz medycyny nuklearnej dr Thomas S. Lee twierdzi:
- Jedynym konkretnym sposobem ochrony nas przed radioaktywnością jest używanie Witaminy C i innych suplementów takich jak organiczna siarka. Siarka reaguje z radioaktywnymi izotopami mineralnymi, co zamienia je w nieszkodliwe związki siarki.[1]  Poza tym siarka ułatwia także przepływ tlenu do i z komórek, co wspomaga uszkodzone czy umierające komórki. Zawierające siarkę aminokwasy są w stanie naprawić uszkodzone białka i budować nowe komórki. Aminokwasy te nie mogą być utworzone bez pewnej ilości siarki.


TurnerRadioNetwork.com twierdzi, że rząd federalny USA złożył zamówienie na 14 mln pastylek z jodku potasu (KJ), które mają być dostarczone do magazynów w Maryland, niedaleko Waszyngtonu, DC, do dnia 1.II.2014 roku? Te pigułki są znane jako bardzo efektywne i skuteczne w zwalczaniu skutków napromieniowania.[2] 


Przekład z j. angielskiego –
Robert K. Leśniakiewicz ©      
[1] Tym niemniej są one nadal radioaktywne, a tylko szybciej są wydalane przez organizmy, przez co nie wyrządzają tylu szkód, gdyby w nich pozostały.
[2] Tabletki te są chemicznym odpowiednikiem naszego płynu Lugola, który stosowano w Polsce po katastrofie w Czarnobylskiej EJ w kwietniu 1986 roku.