poniedziałek, 30 lipca 2012

Szanowny Panie Erich von Daniken! - list otwarty
Zofia Piepiórka

29 lipca 2012 o 18:55.

Przed laty czytałam większość Pana książek! Był 1997 rok, gdy pierwszy raz napisałam do Pana list, do którego dołączyłam referat oraz zdjęcie z sympozjum naukowego w Sulęczynie woj. pomorskie. Po 3 tygodniach otrzymałam odpowiedź oraz propozycję członkostwa AAS w Illinois w USA - skąd później otrzymywałam Biuletyny. Oznaczało to jedno - zwrócił Pan uwagę na moje badania kamiennych kręgów i widział sens w tym co robię. Od tamtej pory doszło wiele innych odkryć dotyczących kamiennych kręgów w Polsce, a także Stonehenge i Carnac. Później również szukałam i badałam Bazy Kosmiczne UFO w Polsce wg Planu kamiennych kręgów.

Jestem wizjonerką i moje wizje i sny stały się inspiracją do myślenia, poszukiwań i badań, dlatego w 1993 roku rozpoczęłam badania od kamiennych kręgów w Odrach, a po trzech latach w Węsiorach. W 1997 roku z mojej inspiracji odbyło się sympozjum naukowe w Sulęczynie, gdzie przedstawiłam pierwsze wyniki badań. Dla archeologów moje wnioski są sprzeczne z ich teoriami, ale nie z ich faktycznymi odkryciami!

 W swoim referacie udowodniłam m.in., że kamienne kręgi ustawione są z dokładnością astronomiczną na przesilenie letnie lub zimowe, gdyż zostały ustawione na pasmach kosmicznych! Oznacza to, że ich konstruktorzy doskonale znali te pasma kosmiczne i wiedzieli jakie mają znaczenie dla naszej cywilizacji.

 Doszłam również do wniosku, że kamienne kręgi to odwzorowania różnych gwiazdozbiorów oraz PLANY BAZ  KOSMICZNYCH! Najważniejszy dla naszej cywilizacji oraz dla Polski i Europy jest gwiazdozbiór BYKA. W ustawieniu kamiennych kręgach w Odrach odwzorowane są Hiady, a w Węsiorach Plejady w gwiazdozbiorze BYKA. Hiady to symboliczny łeb Byka, a Plejady to… zad BYKA. Co jest ważniejsze? Oczywiście symboliczny łeb BYKA, czyli HIADY.

Jeżeli Hiady zostały odwzorowane w Odrach, a w Węsiorach – Plejady, to jest to największe w skali odwzorowanie gwiazdozbioru BYKA w Polsce i w Europie. Tak precyzyjny PLAN astronomiczny można wykonać dopiero w naszych czasach za pomocą satelity, ale przecież kamienne kręgi istnieją od tysięcy lat! Dla archeologów jest to bzdurą, gdyż kilka tysięcy lat temu nasza cywilizacja nie była na takim poziomie technicznym. Oni widzą tam tylko kości, narzędzia i ozdoby, a same kamienie dla nich są małoważne! Czy nie widzą i nie rozumieją olbrzymiej wiedzy zakodowanej w symbolu za pomocą kamieni?! Czyżby te odkrycia były zagrożeniem dla ich hipotezy o Gotach i dlatego obawiają się o swoje autorytety naukowe? Jak widać to jest dla nich najważniejsze, a nie prawdziwa wiedza i nauka - o czym Pan dobrze wie i pisze w swoich książkach! http://wszechocean.blogspot.com/2012/03/bazy-kosmiczne-hiad-i-plejad-w-polsce-1.html

PLAN gwiazdozbioru BYKA nałożony na mapę Polski w odpowiedniej SKALI wskazuje również miejsce „Radioźródła 3c 123”… czyli miejsce gdzie jako wizjonerka zobaczyłam setki „płonących drzew” – jak w opisie biblijnym Mojżesza! Wg mnie to miejsce jest WSKAZÓWKĄ mistyczną, ale przede wszystkim  wskazówką ASTRONOMICZNĄ, fizyczną i techniczną. Badam to miejsce od 1993 roku i dzisiaj już wiem, że jest tutaj potężny DYSK Kosmiczny Króla Jahwe z czasów  Pierwszej Cywilizacji, dlatego tutaj zobaczyłam Jego „znak” – „płonące drzewa”. Jest to Baza Kosmiczna o śr. 1 km ukryta w ziemi od zarania dziejów naszej cywilizacji. Ma bezpośrednie połączenie z „Radioźródłem 3c 123” czyli z odległą OJCZYSTĄ GALAKTYKĄ. Bezpośrednio wokół niej jest wiele innych baz kosmicznych - w większości wrogich! Ale w promieniu ok. 800 km od CENTRUM (m.in. na szczycie Babiej Góry w Beskidach) na obwodzie wielkiego kręgu znajdują się Bazy Obwodowe o śr. 300 m w odległości ok. 26,5 km daleko na wschód i zachód oraz północ do wybrzeży Szwecji. Czy ktoś policzy ile jest Baz Kosmicznych na tym wielkim okręgu?! Przypomina to rysunek wielkiego kręgu na Płaskowyżu Nazca w Peru o którym wspomina Pan w jednej ze swoich książek!

Doszłam do wniosku, że w Polsce jest wielka potęga kosmiczna, która jest dowodem na to, iż jesteśmy potomkami inteligentnej cywilizacji kosmicznej i jest to naszym dziedzictwem od zarania dziejów i w tym jest przyszłość naszej cywilizacji, a nie w „objawieniach maryjnych”! Ponieważ jestem wizjonerką oraz badaczką megalitów zrozumiałam czym są tzw. objawienia Maryjne – o których pisał Pan w książce pt. „Objawienia” wyd. 1974r.
Dlaczego Bóg i Król Jahwe teraz i w taki sposób ujawnia swoje Bazy Kosmiczne w Polsce i na terenie Europy?
Odpowiedź jest w naszej wierze i religii od tysięcy lat, w starych proroctwach biblijnych oraz w modlitwie, której nauczył nas Jezus Chrystus -„Ojcze nasz” „…przyjdź Królestwo Twoje”… a to Królestwo Kosmiczne jest pośród nas i ujawni wszystkie OBCE bazy i cywilizacje, które robią nam „wodę z mózgu”, czego doskonałym przykładem są tzw. „objawienia maryjne” za którymi kryją się różne cywilizacje. W symbolu o „obrazie z rana ciętą na twarzy, a za obrazem stoi Bestia” mówi proroctwo Apokalipsy! Czy OBCY pomagają nam zrozumieć i wskazać miejsca swoich baz kosmicznych?! NIE!

 Z moich wizji wynika iż Jezus Chrystus jest przedstawicielem… Hiad w gwiazdozbiorze Byka. Plejadnie (oraz inne cywilizacje) ukrywają się za kultem obrazów i figur - co jest zabronione w II przykazaniu Dekalogu w Biblii! Przykładem tego jest obraz NMP z Meksyku, gdzie na płaszczu widnieją różne gwiazdozbiory - cywilizacje, które posługują się kultem maryjnym, aby zwodzić – ogłupiać naszą cywilizację. W sposób analogiczny dotyczy to również innych religii! A tak to wygląda na obrazie… https://www.facebook.com/photo.php?fbid=330896830337236&set=a.104708346289420.8305.100002507652952&type=1&theater

Na Ziemi jest wiele OBCYCH baz kosmicznych, które za pomocą swoich ludzi manipulują religiami, psychotronikami, naukowcami, politykami, dziennikarzami, itd… Ich celem jest doprowadzenie do zagłady kolejnej ( naszej ) cywilizacji na Ziemi czego nie muszę udowadniać. W tym jest odpowiedź na Pana pytania w książce pt. „Objawienia”. Ale dlaczego??

W czasie Pierwszej Cywilizacji doszło do zdrady Króla Jahwe. Został zdradzony i zabity przez własnych ludzi ( bunt ANIOŁÓW! ) za namową cywilizacji (gwiazdozbioru) Węża o czym w symbolu mówi biblijna wizja Mojżesza o Adamie i Ewie w Raju oraz gadającym WĘŻU!

Król Jahwe został zabity i pochowany w grobowcu w ich bazie na terenie obecnej Gdyni – o czym napisałam w książce pt. „Święta tajemnica Gdyni”. Arka Przymierza opisana w ST, którą Mojżesz wykonał na polecenie Boga Jahwe to miniaturka grobowca Króla Jahwe. Król po śmierci stał się BOGIEM - tak jak Jezus Chrystus. Zadaniem i misją Jezusa Chrystusa było pokazać własnym życiem co zrobili z OJCEM CYWILIZACJI – tak jak w znaku krzyża „W Imię Ojca i Syna…”… Dlatego właśnie tutaj w Polsce wypełniają się stare proroctwa i zapowiedź przyjścia KOSMICZNEGO KRÓLESTWA OJCA i SYNA, bo tutaj jest Jego Wielka Baza Kosmiczna i Bazy Obwodowe w całej Europie!
 „Arka Przymierza i Tajemnica Świętej Góry w Gdyni” http://www.youtube.com/watch?v=2_GmURYektI&feature=youtu.be 

To jest odwieczny sens wiary Izraela i wszystkich Chrześcijan na Ziemi od tysięcy lat. Obecnie zwolennicy religii Węża i Smoka robią wszystko, aby odwrócić uwagę od tego typu badań i odkryć OBCYCH baz kosmicznych, a to wyjaśnia kim są i co robią dla dobra przyszłości cywilizacji!

Aby to wszystko zrozumieć i znaleźć dowody poświęciłam 20 lat życia, co dla ludzi cynicznych nie ma znaczenia, gdyż ograniczają nas i nasz świat do poziomu ludów pierwotnych lub poziomu małp. To wszystko ma sens, lecz musi być postrzegane z właściwego miejsca i czasu - czyli XXI wieku w Europie!  Żyję „tu i teraz” i postrzegam świat i ludzi poprzez własne wizje oraz proroctwa biblijne, gdyż żyję w Polsce, w Europie, a nie w Azji lub Afryce.
Panie Daniken wiem, że przyjedzie Pan do Polski, na zaproszenie Janusza Zagórskiego we Wrocławiu, dnia 28.08.2012 co zapowiada w NTV.

Nadmieniam, że niedawno również udzieliłam wywiadu dla NTV Janusza Zagórskiego. Janusz Zagórski – 15.07.2012 niezaleznatelewizja.pl

http://www.youtube.com/watch?v=GbKcRG0T8vc  Rozmowa telefoniczna Janusza Zagórskiego z Zofią Piepiórką, badaczką kamiennych kręgów i…

Jeżeli to co piszę ma dla Pana sens, to proszę uwzględnić tę sprawę oraz mnie podczas spotkania we Wrocławiu u Janusza Zagórskiego lub gdzieś w Polsce, lub w Europie. Chciałabym spotkać się z Panem osobiście, ale może okazać się, że moje pytania i prośby do Pana inaczej nie dotrą!

 Nie znam języka angielskiego i niemieckiego, dlatego proszę, aby ten list przetłumaczyli życzliwi ludzie, którzy rozumieją co się tutaj dzieje i prześlą go do Pana wiadomości!

Proszę Pana o pomoc w dalszych poszukiwaniach i badaniach Baz Kosmicznych w Europie oraz publikacji na ten temat, bo to również jest celem Pana poszukiwań i działań oraz wielu innych myślących ludzi na Ziemi! Proszę, aby Pan ustosunkował w tej sprawie oraz liczę na ewentualną współpracę w dalszych badaniach dla dobra naszej cywilizacji… a wszystko zgodnie z proroctwami biblijnymi! Żyjemy naprawdę w ciekawych czasach, gdy stare proroctwa właśnie w taki sposób się realizują i my bierzemy w tym udział…

...a Wam się wydaje że jak to ma wyglądać? Wszyscy jesteśmy kosmitami i startujemy w kosmos… do swoich! Szukajcie więc swoich Baz Kosmicznych! Zobaczymy czy OBCY wam je pokażą…

Pozdrawiam Pana serdecznie i do zobaczenia w Polsce!

* * *

Nie podzielam optymizmu Eleonory, bo znając życie wiem, że ten list z różnych względów raczej do adresata nie dotrze.
Osobiście uważam, że Pan Däniken się myli i to w principiach. Oczywiście jego ogromną zasługą jest to, że zwrócił uwagę świata nauki na niezwykłe fakty i artefakty z naszej Przeszłości, a także na wszelkiego rodzaju przekazy przedcywilizacyjne, które dotrwały do dnia dzisiejszego, a które sugerują Paleokontakt z Przybyszami z Kosmosu, albo istnienie na Ziemi nawet kilku wysokorozwiniętych cywilizacji, których ślady są stopniowo zacierane przez Czas i niepamięć…
Osobiście optuję za tym drugim rozwiązaniem, bowiem – w przeciwieństwie do wielu ludzi – zdaję sobie sprawę z rozległości Universum i z naszego peryferyjnego położenia gdzieś na galaktycznym zadupiu, gdzie diabeł powiedział dobranoc z jednej strony – a z powszechności życia w Kosmosie z drugiej. Rzecz polega na tym, że pragniemy Kontaktu tylko dlatego, by nie mieć świadomości tego, że stajemy sami wobec pustki Wszechświata… Dlatego prace Pana Dänikena są cenne właśnie – i tylko – dlatego, że jako pierwsze wskazują „paskudne tajemnice” historii naszej planety i usiłują je jakoś objaśnić. I to jest właśnie jego tytuł do chwały!