środa, 15 lutego 2017

XVIII Brazylijski Kongres Ufologiczny
Działalność Obcych w Amazonasie będzie jednym z tematów XVIII Brazylijskiego Kongresu Ufologicznego.  

XVIII Brazylijski Kongres Ufologiczny to impreza, która odbędzie się w Kurytybie w dniach 17-19.III.2017 roku, a wydarzenie to będzie zorganizowane przez „UFO Magazine”. Jednocześnie ma miejsce rejestracja do III Konferencji Ufologii Zaawansowanej w Parana, na którą jest 300 wolnych miejsc. Zaprezentuje się tam 12 największych brazylijskich naukowców i wykładowców, w tym David Jacobs z USA, którego książka pt. „Lancara Infiltrados: Plano Alienigena” zostanie przedstawiona w czasie imprezy.

Carlos Casalicchio – konsultant i tłumacz z „UFO Magazine” – wygłosi referat na temat analizy uprowadzeń przez Kosmitów przy pomocy grafologii i hipnozy regresywnej. Carlos potwierdza, że te metody mogą być wykorzystywane jako materiał dowodowy do badań UFO-fenomenu.

Lall Barretto będący również konsultantem „UFO Magazynu” będzie mówił o wyspie Maranhao, która jest antropologicznym laboratorium Inteligencji Pozaziemskich. Lall pokazuje, jak to na wyspie Maranhao odbywa się badanie istot ludzkich w warunkach laboratoryjnych przez nieznaną inteligencję.
Informacje na temat XVIII Brazylijskiego Kongresu Ufologicznego można znaleźć na stronie: WWW.ufologiabrasiliera.com.br

Nasz komunikator na FB – WWW.facebook.com/ufologiabrasiliera
 
Więcej informacji tutaj:#ufologiabrasileira