niedziela, 19 marca 2017

Nieprawdopodobne nowe zdjęcia tajemniczego satelity „Czarnego Rycerza”
„Czarny Rycerz” to nazwa hipotetycznego sztucznego satelity, który – zgodnie z tym, co twierdzą badacze i ufolodzy tworzący teorie spiskowe – jest autentycznym obiektem pozaziemskim, który wszedł na orbitę wokółziemską 13.000 lat temu. Legendarny „obcy satelita”, który wszedł na orbitę wokół naszej planety 13.000 lat temu, został uchwycony przez jedną z kamer znajdujących się na pokładzie Międzynarodowej Stacji Kosmicznej – ISS, kiedy zbliżył się do niej. Te nowe zdjęcia, które mogłyby rzucić światło na dziwnego satelitę w pobliżu MSK/ISS, zostały wstawione na YouTube. „Satelita Czarny Rycerz” to kryptonim, który został mu nadany obiektowi uchwyconemu przez astronautów NASA w czasie wykonywania misji w 1998 roku. Są ludzie, którzy popierają teorie spiskowe na temat pochodzenia tego satelity.Legenda o pozaziemskim satelicie rozpoczęła swoje istnienie w 1899 roku, kiedy to Nicola Tesla poinformował o przechwyceniu fal radiowych pochodzących z Kosmosu, co spowodowało iż ludzie spekulują, że coś dziwnego tam było. Według niektórych badaczy na całym świecie, Czarny Rycerz emituje fale radiowe od ponad 50 lat. Stany Zjednoczone i Związek Radziecki wykazały spore zainteresowanie tym „Niezidentyfikowanym Obiektem Kosmicznym”.  Od momentu jego odkrycia, interesuje się nim wiele krajów takich jak Szwecja i wielu entuzjastów na całym świecie. Według wielu badaczy, odkrycie to zostało dokonane wcześniej, niż myśleliśmy. Istnieją poważne podejrzenia, że Nicola Tesla był tylko pierwszą osobą, która „otrzymała znak” od pozaziemskiego satelity w 1899 roku, po ukończeniu przezeń budowy urządzenia radiowego wysokiego napięcia w Kolorado.         


Zob. także na YT:
Zob. także w tym blogu:


Opinie z KKK i Darz Grzyba


Według niektórych teorystów, istnieją aż dwa takie obiekty. Jeden przedstawiany jest, choćby na YT, jako obiekt podobny do F117 - latającego kamienia ze skrzydłami, która to nazwa użyta była dość słusznie, jako że Nighthawk bez komputera praktycznie nie wykazuje właściwości lotnych. Na przesłanych zdjęciach natomiast nie widać segmentowości. Jeśli jest to obiekt typu Dark Night, jest bardzo dziwny. Jest są dwa, różnice kształtu są do wytłumaczenia (przy założeniu, że zdjęcia przedstawiają rzeczone obiekty). Jeśli jest jeden, czy Dark Night nie jest przypadkiem obiektem amorficznym? Zmiana kształtu niemniej to jedno, a co z kolorem?

Czy kolor nie pełni podwójnej funkcji? Z jednej strony utrudnia wykrycie wizualne (jeśli byłoby to potrzebne, zwłaszcza że porusza się dwukrotnie szybciej niż typowe satelity i ma orbitę biegunową), z drugiej być może pozwala to absorbować energię słoneczną, być może potrzebną do quasi-perpetualnego zasilania i działania, albo jest to naturalny kolor powłoki tego obiektu. Poza tym znalazł się jeden, który rzekomo odkodował informacje pochodzące z ów dziesięciotonowego obiektu, które pozwoliły niektórym spekulować, że to remnant po atlantyckiej cywilizacji, podający miejsce startu i późniejszego zamieszkania, wśród gwiazd, dla kolejnej cywilizacji po katastrofie.
Poniżej coś dla znających angielski: https://www.youtube.com/watch?v=EKy_493r0cY  (Smok Ogniotrwały)


Sprawa Czarnego Księcia rozpala wyobraźnię, jednak uważam, że właśnie dzięki postępom astronautyki powinna być już dawno wyjaśniona. Czyżby więc był to kolejny „króliczek”, którego trzeba gonić i nie doganiać, by pismacy mieli o czym pisać? Obawiam się, że tak właśnie jest, jak w przypadku wielu legend miejskich o UFO. Gdyby na tym komuś zależało, to zagadka byłaby już dawno rozwiązana… (Daniel Laskowski)

Utrzymuje się bo ? 😊 Dwa razy "ktoś coś usłyszał" i jest ten jeden filmik 😊 Nawet jak 1899 "coś" było na orbicie (w co wątpię) i w 1926 nadal "coś" było (w co również wątpię), to nie ma ŻADNYCH dowodów, że to to samo, a tym bardziej, że to to samo, co na tym filmie. Niemniej jednak to na tym filmie wygląda na śmieć kosmiczny. Widziałem już wiele filmików nasa "z ufo" i ten jest jednym z bardziej kiepskich 😉 (Sectroyer)

Moim zdaniem wygląda jak kosmiczny śmieć. Teorie spiskowe rodem z lat 50-60-tych w sprawie UFO nad Ameryką.
Ale każdy wierzy w to co chce wierzyć. (Bukowy)


Przekład z hiszpańskiego - ©Robert K. F. Leśniakiewicz