Powered By Blogger

niedziela, 18 listopada 2012

Incydenty CE6 i ich związek z grobowcem króla Pierwszej Cywilizacji na terenie Gdyni! (3)
Tak to działa…

 E-mail do „Ramzesa III” - Rok temu jedna z moich znajomych psychotroniczek R.A. była bardzo zainteresowana Świętą Górą więc wybrałam siętam z nią kilka razy, we wrześniu 2011 roku. Podczas ostatniego pobytu w mojej obecności nieoczekiwanie zobaczyła kryształową kulę i spiralne energie (podobnie jak Ramzes i Kiara rok później!). Zobaczyła, że w środku kryształowej kuli stała kobieta w pelerynie - tak jak słynne figurki NMP - w każdym razie podobna do tej śpiącej którą opisała Kiara. Znajoma po chwili zobaczyła, że kryształowa kula pęka i rozlatuje się na drobne kawałeczki, a postać kobiety znika, pozostały wirujące energie. Nie rozumiała tego i nie umiała tego wytłumaczyć… ale ja to zrozumiałam. Okazało się, że znajoma jest również zwolenniczką religii Wschodnich, dlatego nie doszłyśmy do porozumienia w kwestii dalszej współpracy, bo ona co innego widzi i inaczej to interpretuje.

Co ja zrozumiałam z tych wizji? Po pierwsze, wiem, że tuż przy samej  piramidzie o jest baza szaraków (WĄŻ), która pilnuje grobowca Króla Jahwe. Jakimi metodami? Zależy od potrzeb…

Było to bodaj w 2000 roku, gdy spotykałam się i rozmawiałam z J.R. i jej córką jako że blisko siebie mieszkałyśmy, a poza tym wszyscy psychotronicy w tym mieście się znali. J.R. mieszka ok. 200 m od Świętej Góry i wówczas jako psychotroniczka po licznych kursach i szkole psychotronicznej w Gdańsku nie potrafiła nic powiedzieć co kryje ta góra, ale mówiła, że jej córka M.R. (wówczas nastoletnia!) kontaktowała się z szarakami, którzy COŚ instalowali w tej górze! Co instalowali – tego nie chcieli jej powiedzieć. Po latach okazuje się, że była to kryształowa kula do zadań specjalnych, którą widzą tylko psychotronicy zwolennicy religii Wschodnich! Ma ona wpływ na umysł potencjalnego poszukiwacza wprowadzając go na manowce i wskazując zupełnie co innego za pomocą prostych sztuczek… Jakich? Zaraz wyjaśnię! Kryształowa kula jest zsynchronizowana z energią głównej bazy kosmicznej „szaraków” oraz z psychotronikami którzy mają ich „kod dostępu” gdziekolwiek są i dla nich pracują. Zainstalowali tam swój program, który oni realizują wszędzie, również na Forum Projektu Cheopsa – co udowodniła Kiara oraz J.R. i M..R. i inni tego typu ludzie. Dlatego „Ptakl” - nie wiedząc o instalacji kryształowej kuli w tej górze (i innych tego typu miejscach) przez „szaraków” - wyjaśnia, że „dość sceptycznie podchodzi do wszelkich takich metod penetracji rzeczywistości, gdyż w wielu przypadkach okazują się być zwykłymi projekcjami umysłu…” Ja dodam - projekcjami „szaraków”!

W 2000 roku - niedługo po rozmowie z J.R. i jej córką - dowiedziałam się, że pobliski kościół p.w. Św. Mikołaja „zainstalował" na Świętej Górze kapliczki i figurki Matki Boskiej Fatimskiej oraz drogę krzyżową... (!) Czy to tylko zbieg okoliczności?? To co napisała KIARA, teraz - po 12 latach od tamtego zdarzenia na temat sarkofagu i śpiącej kobiecie, którą zobaczyła w Świętej Górze, to program i sztuczka szaraków - czyli instalacja hologramów dla zwolenników religii Wschodnich oraz pobożnych katolików czcicieli NMP (!!!) - którzy widzą tylko to co jest w hologramie kryształowej kuli i dlatego zawsze będą mówić odwrotnie niż ja mówię i piszę. Ja mówię i piszę o Grobowcu Króla Jahwe na podstawie wizji i snów oraz poszukiwań i badań od wielu lat, ale ludzie „szaraków” widzą tam co innego, czyli grobowiec NMP. Od kiedy on tam jest? Czy od czasu zainstalowania kryształowej kuli przez „szaraków”? Przecież matka Jezusa umarła w Jerozolimie a nie w Gdyni, i nie została wniebowzięta, bo o tym nie ma mowy w NT. Tę „prawdę” dopisał sobie Kościół kilka wieków później, aby w ten sposób upowszechnić jej kult oraz ukryć PAKT z „szarakami” czyli Szatanem, którzy za tym kultem się ukrywa. Na tej górze nigdy wcześniej nie było takich figurek ani kultu! W ten sposób została również ujawniona prawda o tym KTO stoi za słynnym kultem rzekomej NMP oczywiście w ścisłej współpracy Kościoła Katolickiego z szatańską cywilizacją szaraków i to od wieków!  Modląc się do HOLOGRAMU NMP zainstalowanego w różnych miejscach w POLSCE, w Europie i na świecie oraz figurek i obrazów – cywilizacja szaraków (WĘŻA) manipuluje milionami ludzi na różne sposoby! Dlatego proroctwo Apokalipsy mówi o tym kościele dosadnie w Rozd. 17-18 „Wielka Nierządnica siedząca jak królowa na tronie w purpurze i szkarłacie, a w sercu swoim mówi; wdową nie jestem i żałoby nie zaznam” – chodzi o kapłanów w czarnych sukniach oraz w purpurze i szkarłacie…

Tak jak nieświadomie i w dobrej wierze pokazała to Kiara w przypadku rzekomego grobowca NMP w Świętej Górze w Gdyni - tak zostają wykorzystywani inni zwolennicy religii Wschodnich, którzy dużo mówią o miłości i czystości serca oraz zawsze wiedzą wszystko najlepiej. J.R. nie wierzy w Króla Jahwe i nic w tej górze nie widziała oprócz szaraków i z nimi od lat współpracuje - oczywiście dla „dobra” naszej cywilizacji i WOLNEJ LUDZKOŚCI!

Kryształowa kula rozleci się, a więc HOLOGRAM zostanie zniszczony gdyż prawda zostanie ujawniona, dlatego trzeba to badać na wszelkie sposoby, nie tylko w sposób psychotroniczny.

„Ramzes” e-mail „Ja co prawda nie jestem na tym Forum zbyt długo, ale już na samym początku zauważyłem, że (Kiara) robi przysłowiowe "pomieszanie z poplątaniem". Owszem ona ma spore zdolności, ale najwyraźniej ktoś nią manipuluje i wykorzystuje do własnych celów pod płaszczykiem "miłości i nie krzywdzenia innych". Na szczęście przynajmniej część przejrzała już na oczy i od czasu do czasu mówią wprost co o niej myślą.

Zainstalowanie drogi krzyżowej na Świętej Górze to smutna wiadomość! (…) Ale w przypadku kościoła to jest właśnie jego metoda czyli wprowadzenie niskich wibracji w służbie siłom ciemności! Myślę też, że jest to wybieg kościoła w najbliższą przyszłość w celu uniemożliwiania jakichkolwiek badań no i nie daj Boże wykopalisk. Kościół w razie czego pierwszy zabierze głos, że ludzie nie potrafią uszanować uświęconego miejsca (NMP – dopisek aut.)!!! Przecież nikt inny jak kościół uniemożliwił dalsze prace wykopaliskowe na Górze Ślęża. Kiedy potwierdziło się to co powiedziała L.Ł. o wejściu do podziemi pod ołtarzem kościoła włodarze kościoła szybko wyczuli zagrożenie i nie wyrazili zgody na dalsze badania! Sytuacja ta trwa chyba do dnia dzisiejszego. Tak, że nie dziw się Zosiu, że kościół nie chce ujawnienia prawdy o Królu Jahwe. W jego odczuciu to zagrożenie czy też inaczej wizja bezrobocia. (Tu chodzi głównie o interesy „szaraków” czyli cywilizacji Węża, który wykorzystuje Kościół dla własnych celów jak na powyższym przykładzie – dopisek mój!)

Tak przy okazji Strefy 3c 123 wczoraj nie wiedzieć czemu przyszły mi namyśl niektóre przepowiednie, których fragmenty są umieszczone na stronie Projektu Cheops. Ciekawy jest fragment przepowiedni m.in. Ojca Klimuszko: Ojciec Klimuszko wskazywał także Polskę jako kraj, od którego wyjdzie sygnał, który zmieni cały świat. Nie precyzował tego, ale wspominał, że Polska to wyjątkowo ważny kraj, z którego będą pochodzili ludzie, którzy zmienią świat. Mówił także o tym, że myśl z Polski będzie promieniowała na cały glob ziemski.

Teraz od kiedy małe co nieco poznałem odnośnie Strefy 3c 123 to tak prawdę mówiąc "drze mnie po kościach", że może to mieć związek z bazami Króla Jahwe o których tak wiele mówisz i piszesz. Co mogłoby za tym dodatkowo przemawiać? Często zastanawiałem się dlaczego nasz kraj chyba jak żaden inny w Europie jest obecnie tak bardzo doświadczany wszechobecną głupotą. Na każdym kroku naszego życia króluje polityka czyli najgorszy bród energetyczny no i walka o władzę, która tak bardzo deprawuje ludzi. W Internecie ukazuje się całe mnóstwo przekazów chanelingowych mających niby pochodzić od wyższych istot duchowych  bądź przyjaznych nam cywilizacji z kosmosu, ale wszystko to jest sprzeczne same z sobą, żadne przekazy nie mają ze sobą jakiegoś wspólnego punktu. To wygląda dosłownie tak jakby każda z tych istot mówiła o zupełnie innej Ziemi!!! Jednym słowem totalne pranie mózgu w celu zaciemnienia przekazów pochodzących ze światła. Samo zachowanie ludzi - to głównie kierowanie się w życiu najniższymi instynktami jak walka o władzę, pieniądze, chciwość, zazdrość, mściwość no i również wszechobecne złodziejstwo i oszustwo. Rozmawiałem z wieloma znajomymi, którzy przebywali lub pracowali za granicą i wg ich relacji w żadnym z krajów Europy nie ma takich "cudów" i to na tak wielką skalę.

To wszystko daje dużo do myślenia. Według mnie jest jakiś konkretny powód, że Polska jest w wyjątkowym zainteresowaniu "kogoś", kto za wszelką cenę nie chce dopuścić do ujawnienia, a może właśnie uruchomienia czegoś co właśnie u nas się znajduje, a przez to może zburzyć cały dotychczasowy porządek świata. Dlatego też tak sobie głośno myślę, że to wszystko może jednak mieć związek właśnie ze strefą 3c 123!” Nareszcie ktoś z psychotroników – „Ramzes” rozsądnie mówi i pisze, bo już przestałam wierzyć że są tacy w Polsce! – dopisek mój.

„Hiacynt” -  Właśnie wróciłem z ciekawej wycieczki na Świętą Górę w Gdyni... Niezwykłe miejsce i niesamowite okoliczności. Zacząłem wchodzić o zmroku i widziałem jeszcze drzewa z odsłoniętymi korzeniami wyglądające jak z bajki. Z każdą chwilą i każdym krokiem w głąb lasu robiło się coraz ciemniej i straszniej... Jednak na szczycie nagle zrobiło się zadziwiająco jasno; resztka słonecznego światła na horyzoncie z jednej strony i dążący do pełni (już jutro) księżyc z drugiej. Zrobiło się jeszcze bardziej bajkowo... Nie wchodząc w szczegóły wyprawy powiem tylko - fantastyczna przygoda! Albo część ; dzikie zwierzęta biegające po ścieżce (szedłem sam i bez latarki) i Lamborgini jadące tyłem na trasie szybkiego ruchu w drodze powrotnej ( wracałem inną stroną) oraz mimo cudownej pogody z początku, nagły deszcz jak w jednej z opowieści Zofii Piepiórki...

„Ramzes” w e-mailu do mnie pisze: Temat Kamiennych kręgów i Strefy na Forum można powiedzieć, że praktycznie "wygasa". Najwyraźniej nikogo to nie interesuje, no być może gdyby napisać, że to wszystko odkryto gdzieś poza granicami kraju to wtedy być może miało by to jakieś znaczenie. Po części jak przypuszczam nie bez znaczenia było opublikowanie Twojego snu i interpretacji, z której wynikało, że całą sprawą ma się zająć wojsko. Nasi forumowicze raczej nie lubią gdy ktoś inny ma więcej do powiedzenia niż oni sami. (Bo w 90% to zwolennicy religii Wschodnich i nie są zainteresowani Królem i Bogiem Jahwe. Uważają go za osobistego wroga. Skąd im się ta wrogość bierze??  - dopisek mój!)

W kwestii aktywności bazy Króla Jahwe oraz jej faktycznego przeznaczenia uważam, że to Ty Zosiu zostałaś wybrana do wyjaśnienia tej sprawy i Ty jesteś władną wypowiedzieć się na ten temat w sposób jednoznaczny. Miałaś konkretne wizje, przekazy i możesz je mieć w dalszym ciągu. Osoba która powiedzmy "nie ma upoważnienia Góry" do wyjaśniania tej sprawy chociażby była najbardziej okrzykniętym jasnowidzem niczego nie zobaczy! Wcale nie jest wykluczone, że jakaś liczba osób o pewnych uzdolnieniach mogła próbować "liznąć" ten temat, ale nic im z tego nie wyszło i nie zabierają głosu w tej sprawie. Identycznie sprawa ma się w odniesieniu do Wielkiej Piramidy, której Strażnik dopuszcza niewiele osób do jej tajemnic, a mówiąc konkretnie do tego co znajduje się w jej wnętrzu i co służy jej uruchomieniu.”

Zgadzam się z tym co napisał „Ramzes”!  Na temat zasypanej piramidy w Gdyni mogę powiedzieć to  samo -  tylko nieliczni są dopuszczani do poznania tajemnicy grobowca Króla Jahwe... Co kryje piramida?  – napisałam w książce. Jest tam grobowiec Króla Jahwe oraz cztery komputery  opisane w proroctwie Apokalipsy, ale kto z psychotroników czyta i rozumie proroctwa Apokalipsy?

Tak więc praca zwolenników religii Wschodnich ujawnia prawdę o planach i zamiarach cywilizacji „szaraków” – czyli biblijnego Węża oraz Smoka. Ich ludzie mają za zadanie mówić to co widzą zgodnie z ich projekcją, a więc wszystko odwrotnie, aby tym samym odwrócić uwagę od sprawy badań Arki Przymierza i megalitów w Polsce i Europie.  Czas aby zajęli się tym naukowcy. Zobaczymy jak oni namieszają w tej sprawie i kto potwierdzi oraz ujawni prawdę tak ważną ze względu na wiarę i oczekiwania milionów oszukiwanych ludzi w Polsce i na całej Ziemi. Zmanipulowane religie prowadzą do wyniszczenia narodów poprzez zacofanie i nędzę co widzimy właśnie w religiach Wschodnich, Afryki i Ameryki Południowej. I nas to również czeka o ile nie zaczniemy myśleć i natychmiast działać! Trzeba sprawdzić co jest w Świętej Górze w Gdyni! Hitlerowcy podczas II WŚ byli zainteresowani zawartością tej góry, a Polacy nie są zainteresowani, tylko tyle, aby tam czołgać się na kolanach do „cudownych” figurek NMP zainstalowanych na polecenie Kościoła i „szaraków”?? Czy Polacy to naprawdę ignoranci i idioci?

Żyjemy w XXI wieku i na naszych oczach realizują się stare proroctwa biblijne w oszałamiający sposób, bo na miarę XXI wieku! To, że tak się stało i nadal dzieje zostało przewidziane i zapowiedziane w proroctwie Apokalipsy, a to potwierdza, że historia naszej cywilizacji powtarza się kolejny raz! Czy jest jakieś wyjście z tej pułapki? Tak… ocalenie zostało przygotowane zgodnie z PLANEM Króla Jahwe, ale najpierw trzeba badać  Świętą Górę w Gdyni. Dlaczego? Wyjaśniam to w książce! W tej górze na skutek kataklizmów została  zasypana piramida z czasów Pierwszej Cywilizacji. W jej wnętrzu znajduje się… prawdziwa Arka Przymierza czyli sarkofag Króla Jahwe – cel i sens wiary i religii milionów ludzi na Ziemi. To pozwoli nam odkryć prawdziwą historię naszej cywilizacji oraz kim jesteśmy i skąd pochodzimy. Komu ta prawda najbardziej przeszkadza?

W Biblii czytamy, że Mojżesz na polecenie Boga Jahwe zbudował drewnianą skrzynię obitą złotą blachą wraz z wiekiem oraz dwoma Cherubami na jej końcach. NIKT w narodzie Izraela do dzisiaj nie wiedział, że była to miniaturka grobowca Króla Jahwe, który po śmierci stał się BOGIEM. Nie wiedzieli również że gdzieś na Ziemi jest Jego grobowiec! W ten niezwykły sposób Ojciec Cywilizacji przekazał nam informację o sobie i swoim Kosmicznym Królestwie na Ziemi. Zmartwychwstał tak jak Jezus Chrystus, który po śmierci  „wniebowstapił” czyli powrócił w Kosmos do Hiad w gwiazdozbiorze BYKA. A gdzie powrócił Bóg i Król Jahwe? Powrócił tam skąd przybył czyli do odległej galaktyki zwanej „Radioźródło 3c 123” pozornie na tle gwiazdozbioru BYKA co dokładnie zostało odwzorowane w wielkiej SKALI na Kaszubach w Polsce.  Teraz powrócił do swoich Baz Kosmicznych na Ziemi i w Polsce i stamtąd kieruje swoim ludem pośród wrogich i OBCYCH cywilizacji, dlatego że ta wojna trwa na wszelkich frontach i poziomach -  co codziennie widzimy i słyszymy w TViR. Dlaczego? OBCY zamierzają doprowadzić do kolejnej zagłady cywilizacji, a docelowo do unicestwienia planety, tak jak to zrobili na Lutni oraz w naszym US zanim przybyli i opanowali Ziemię. Resztki zniszczonej planety w naszym US krążą w pasach Saturna i Jowisza… Czy teraz przyszła kolej na Ziemię pełną broni atomowej? Kim są bandyci kosmiczni i co robią na Ziemi? Przykładem tego są różnego rodzaju „instalacje” szaraków w strategicznych miejscach oraz np. opisane incydenty CE6 w Zachodniej Syberii i wielu innych krajach na Ziemi.

 Kto był PIERWSZYM władcą i właścicielem Ziemi zanim przybyli Annunaki i inni OBCY? Był nim Król Jahwe, który przybył z odległej galaktyki w kosmosie zwanej przez astronomów brytyjskich „Radioźródło 3c 123”. Przybył ze swoimi ludźmi – aniołami, aby przygotować Ziemię do zamieszkania dla ludzi i zwierząt wraz z programem wszechstronnego rozwoju dla całej cywilizacji. Z tej odległej galaktyki pochodzi pierwotna pokojowa cywilizacja Ziemian zanim przybyli Annunaki. Tutaj na Ziemi  na dowód tego pozostały ukryte dyski i Bazy Kosmiczne króla Jahwe oraz Jego grobowiec… Jego Bazy Kosmiczne i dyski nie służą do wojny, ale do ochrony cywilizacji oraz rozwoju, postępu i dobrobytu kosmicznej cywilizacji CZŁOWIEKA. OBCY za pomocą swoich ludzi (wizja w książce) zdradzili i zabili Króla Jahwe, tak jak pokazał to Jezusa swoim życiem w symbolu i dosłownie. Dlaczego Król Królów – Jahwe pozwolił się zabić? Wiedział to czego oni nie wiedzieli i nie przewidzieli… Zmartwychwstał co dla ufologów nie jest cudem, a oznacza to, że nigdy nie mogą go zabić! Ale po co go zabijali? Aby zawłaszczyć i zniszczyć Ziemię, gdyż nie chodzi im o dobro naszej cywilizacji ani o Ziemią, a o super technologie króla Jahwe. I to jest główny cel tej odwiecznej wojny!

 Pisałam już wielokrotnie, że te dwie ludzkie cywilizacje z kosmosu żyjące na Ziemi to symboliczna para Adama i Ewy którzy żyli w Raju na Ziemi - co w symbolu opisał Mojżesz w Biblii. Ewa to ludzie uduchowieni którzy przybyli z Lutni, ale posłuchali i wciąż słuchają Węża siedzącego na „drzewie” dobra i zła. To za jego sprawą doszło do zagłady cywilizacji na Ziemi czyli wygnania z Raju. Ale tym razem będzie inaczej, gdyż to zapowiada proroctwo Apokalipsy w Biblii. Polecam tę lekturę wszystkim myślącym ludziom…

Uczciwi ludzie zajmą się ta sprawą dla własnego dobra oraz przyszłości cywilizacji, a oszuści będą udawać, że nic się nie dzieje i ta sprawa nie ma dla przyszłości żadnego znaczenia. Popatrzmy więc co z tą sprawą zrobią ufolodzy, psychotronicy, kościół, dziennikarze, naukowcy, politycy… Wnioski wyciągnijcie sami!

Przypomnę co napisał ufolog - Robert Leśniakiewicz: „Wszystkie te relacje dotyczą bardzo skomplikowanych wydarzeń – Bliskich Spotkań Szóstego Rodzaju z Obcymi istotami, które skończyły się dla ludzi urazami, ranami i po jakimś czasie śmiercią. Taka jest właśnie specyfika CE6. W przeciwieństwie do CE1-3 są one mniej optymistyczne i pokazują, że Obcy i ich technologia wcale nie jest taka pokojowa, jak nam to wpajano od dziesięcioleci.”